Zwycięstwo i duże emocje na zakończenie sezonu II ligi mężczyzn!

Udane zakończenie sezonu II ligi piłki ręcznej mężczyzn 2021/2022 po bardzo emocjonującym meczu MOSiR Bochnia – Unia II Tarnów, o którego rozstrzygnięciu decydowały rzuty karne.

09.04.2022
II Liga Piłki Ręcznej Mężczyzn, kolejka 26
MOSiR Bochnia – Grupa Azoty Unia II Tarnów 29:29 (17:13) karne: 4:2

Ostatnie punkty do zdobycia zostały w Bochni
-Właściwie przez całe spotkanie prowadził nasz zespół trzema, sześcioma bramkami. Rozgrywaliśmy dobry mecz i w obronie, i w ataku. W ostatnich minutach uwidoczniła się utrata sił, która spowodowana była wysokim tempem gry i ograniczeniami osobowymi w składzie (brak Stopczyńskiego, Pamuły, Rolewicza). Goście w ostatnich minutach doprowadzili do remisu, ale rzuty karne rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść i to nas bardzo cieszy – mówi Ryszard Tabor trener bochnian. – Należy podkreślić bardzo dobrą pracę sędziów, panów Pawła Kucharskiego i Michała Stachowicza z Radomia, którzy pozwalali grać jako jedna z nielicznych par na tym poziomie rozgrywek. W mojej ocenie bardzo dobrze interpretowali obronę skrajnego obrońcy przy rzucie skrzydłowego. Kiedy mam uwagi krytyczne do sędziów to je wypowiadam, ale również chcę wypowiadać się o dobrym sędziowaniu, które jak się okazuje jest możliwe i należy o tym mówić i pokazywać jako przykład do naśladowania.-

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Bartosz Szpisak 8, Bartosz Batko 6, Marcel Makuch 5, Maciej Grech 4, Konrad Trojan 3, Mateusz Błoniarczyk 1, Piotr Kalinka 1, Kamil Mrozik 1, Kacper Cąber, Michał Puchalski  oraz  Wojciech Borowiec, Bartosz Kokoszka, Łukasz Kruk, Michał Rogusz.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Skład i bramki Unii Tarnów: Jakub Sikora 6, Kacper Bednarz 5, Korneliusz Małek 5, Konrad Wątroba 5, Klaudiusz Kasprzyk 2, Michał Mucha 2, Mateusz Chłopek 1, Sebastian Kula 1, Igor Tarczoń 1, Kacper Zając 1, Maciej Gwóźdź, Jakub Pogonowski, Dominik Starzyk, Kacper Tuman.
Trener Szczepan Greczyński.

Mecz był nadawany na żywo na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV:

 

Zdjęcia z meczu na stronie internetowej mojaBochnia.pl – kliknij tutaj.

Tabela:

Tabela-II-l.p.r.-11.04.2022

Podziękowania na zakończenie sezonu
-Dziękujemy trenerom i całemu sztabowi szkoleniowemu, osobom  które pomagają w rozwoju młodych szczypiornistów – mówi Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia. – Dziękujemy również zawodnikom, którzy mimo trudnej sytuacji bardzo solidnie trenowali i zostawiali serce na parkiecie.-

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn objął Sportomaks.pl

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content