Udana inauguracja MOSiR Bochnia w I Lidze Okręgowej Młodzików!

Piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu  Rekreacji w Bochni rozpoczęli sezon rozgrywkowy 2020/2021 zwycięskim spotkaniem na wyjeździe! Podopieczni trenera Piotra Góreckiego pokonali Tarnovię Tarnów 1:0.

Wtorkowy mecz (11 sierpnia), który rozgrywany był w ramach I Ligi Okręgowej D1 Młodzików, zakończył się wygraną naszego zespołu, który już od dłuższego czasu przygotowywał się solidnie do sezonu, uczestnicząc m.in. w półkolonii „Wakacje z piłką nożną – Football Camps 2020” (pisaliśmy o tym m.in. tutaj – kliknij).

Inauguracja na wyjeździe zawsze budzi większe emocje i trzeba przyznać, że piłkarze MOSiR Bochnia spisali się naprawdę dobrze. -Bardzo dobry mecz w obronie całego zespołu – powiedział po zakończeniu spotkania trener bochnian P. Górecki. – Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale dopiero ostatnia akcja meczu przyniosła nam bramkę.-

1 kolejka I Ligi Okręgowej D1 Młodzików
Tarnovia Tarnów: MOSiR Bochnia 0:1

Antek Szczygieł (60′) ⚽ (as. Szymon Sądel)

Skład całej drużyny MOSiR Bochnia: Jakub Halberda, Arkadiusz Majchrzak – Kacper Więcek, Kamil Studziński, Jakub Ćwik, Kamil Łyszczarz, Mateusz Maszewski, Antoni Szczygieł, Szymon Sądel, Tomasz Dziuba, Maksymilian Liszka, Karol Guzik, Sebastian Pałka.

Zdjęcia ze spotkania na Facebooku MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Zapraszamy do śledzenia wyników również na Facebookowym profilu, poświęconemu zespołowi MOSiR Bochnia 2008/09 – kliknij tutaj.

Po pierwszej kolejce są również Unia Tarnów i GOSIR-NOVI Rzezawianka/MSP Bochnia (wynik 2:0). Pozostałe spotkania 1 kolejki odbędą się w późniejszym terminie (WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – Football Academy Dąbrowa Tarnowska 26 sierpnia, Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS – LUKS Skrzyszów dopiero 9 września).

Drugą kolejkę młodzicy P. Góreckiego rozegrają już w najbliższą sobotę 15 sierpnia. Będzie to spotkanie również na wyjeździe, tym razem z zespołem FA Dąbrowa Tarnowska. Mecz odbędzie się na boisku w Szarwarku 1 (początek o godz. 10.00).

Przy okazji przypominamy, że dziś o godz. 17.00 inauguracyjny mecz na wyjeździe rozegrają trampkarze, którzy pod okiem trenera Michała Dziuby walczyć będą na murawie Raby Dobczyc (Stadion KS „Raby” przy ul. Podgórskiej 3 w Dobczycach). Spotkanie odbywać się będzie w ramach II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy. Trzymamy kciuki!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content