MOSiR Bochnia – Beskidzka AP ROPA 5:2 / II Liga Wojewódzka Trampkarzy

MOSiR Bochnia – Beskidzka Akademia Piłkarska ROPA 5:2 (3:1)

Bramki dla Bochni zdobyli:
Kacper Rajca w 24, 28, 46 i 61 minucie
Szymon Fielek w 32 min.

Goście zdobyli bramki w 9 i 60 minucie spotkania.

-Przeciwnik był dla nas dużą niewiadomą. Dlatego podczas odprawy zwracaliśmy uwagę na odpowiednią koncentrację, aby nie zlekceważyć przeciwnika. Niestety nie udało nam się ustrzec błędów w początkowej fazie spotkania i to goście objęli prowadzenie. Na szczęście chłopcy zareagowali poprawnie i wzięli się do odrabiania strat i pierwszą połowę wygrywamy 3 do 1. Pomimo kilku bardzo dobrych okazji do strzelenia goli w drugiej połowie dokładamy jeszcze tylko 2 bramki, tracąc jedną. Na wyróżnienie zasługuje strzelec 4 goli Kacper Rajca. Jedną bramkę strzelił Fielek Szymon. Należy jednak pamiętać, że na to pracuje cały zespół. Jesteśmy zadowoleni z postawy całej drużyny oraz zmienników, którzy dostali szansę zaprezentowania się w większym niż zwykle wymiarze czasowym -mówi trener Michał Dziuba.

Skład MOSiR Bochnia: Kacper Rajca 4, Szymon Fielek 1, Tomasz Dziuba, Wojciech Gałązka, Michał Gaża, Dawid Goryczko, Hubert Klejdysz,  Jakub Kocjan, Szymon Leszczyński, Karol Łach, Maksymilian Zwierniak  oraz Mariusz Broda,  Szymon Jaworski, Kamil Kaczmarczyk.
Trener Michał Dziuba, asystent trenera Robert Gnutek.

Zdjęcia ze spotkania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.
Relacja wideo z meczu na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV, część 1:

Cz. 2:

MOSiR na czele tabeli
Po 3 wygranych meczach zespół MOSiR Bochnia z 9 punktami zajmuje 1 miejsce w tabeli!

Zaległa kolejka we wtorek
Zaległą, 3 kolejkę bocheńscy trampkarze rozegrają w najbliższy wtorek 12 kwietnia na wyjeździe z Tarnovią Tarnów (obecnie z 7 punktami na 3 miejscu). Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 na obiekcie Miejskiego Klubu Sportowego przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 9 w Tarnowie.