Wczytywanie...

Igrzyska Dzieci – sezon 2019/2020

DyscyplinaMiasto BochniaPowiatoweRejonoweWojewódzkie
Regulaminy sezonu 2019/2020

+

instrukcja obsługi srs

regulamin- (kliknij tutaj)

instrukcja_srs – (kliknij tutaj)

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i ChłopcówData: 30.09.2019r. (poniedziałek)

Godzina: 11.00

Miejsce: Stadion MOSiR Bochnia

-czytaj więcej-

Data: 04.10.2019r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Nad Zalewem w Łapanowie

-czytaj więcej-

Data: 10.10.2019r. (czwartek)

Godzina: zgłoszenia do 08.10.2019r.

Miejsce: Nowy Targ

Halowa Piłka Nożna DziewczątData: 09.10.2019r. (środa)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 17.10.2019r. (czwartek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

– czytaj więcej –

Data: 23.10.2019r.

Godzina: 9.30

Miejsce:Krzeszowice, ul. Długa 22

Data:

Godzina:

Miejsce:

Halowa Piłka Nożna ChłopcówData: 18.10.2019r. (piątek)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

-czytaj więcej –

Data: 24.10.2019r. (czwartek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

-czytaj więcej –

Data: 30.10.2019r.

Godzina: 9.30

Miejsce:Krzeszowice, ul. Długa 22

Data:

Godzina:

Miejsce:

Koszykówka 3 x 3 DziewczątData: 22.10.2019r. (wtorek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

-czytaj więcej –

Data: 18 – 22.11.2019r.

Godzina: zgłoszenia do 15.11.2019r.

Miejsce: Tarnów

Szachy Drużynowe Dziewczęta

+

Chłopcy

 Data: 18.11.2019r. (poniedziałek)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Nr 5 Bochnia

-czytaj więcej –

Data: 25.11.2019r.

Godzina: Zgłoszenia do 22.11.2019r.

Miejsce: Myślenice

Indywidualny i Drużynowy Tenis Stołowy DziewczątData: 13.01.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 8.30

Miejsce: SP Nr 5 w Bochni

Data: 16.03.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Leszczyna

Data: 24.03.2020r.

Godzina:

9.00 – indywidualne

11.00 – drużynowe

Miejsce: Hala CKiS w Skawinie, ul. Konstytucji 3-go Maja 4

Data:

Godzina:

Miejsce:

Indywidualny i Drużynowy Tenis Stołowy ChłopcówData: 13.01.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 8.30

Miejsce: SP Nr 5 w Bochni

 

Data: 18.03.2020r. (środa)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Leszczyna

Data: 31.03.2020r.

Godzina:

9.00 – indywidualne

11.00 – drużynowe

Miejsce: Hala CKiS w Skawinie, ul. Konstytucji 3-go Maja 4

Data:

Godzina:

Miejsce:

Pływanie Indywidualne i Drużynowe Dziewcząt

i Chłopców

Data: 24.01.2020r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Kryta Pływalnia w Bochni

Data: 17-21.03.2020r.

Godzina: zgłoszenia do 14.02.2020r.

Miejsce: Myślenice

Mini Koszykówka ChłopcówData: 18.02.2020r. (wtorek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 05.03.2020r. (czwartek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 12.03.2020r. (piątek)

Godzina: 9.30

Miejsce: SP Kościelec k/ Proszowice

Mini Koszykówka DziewczątData: 27.02.2020r. (czwartek)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 09.03.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 13.03.2020r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data:

Godzina:

Mini Siatkówka DziewczątData: 02.03.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 8.30

Miejsce: SP Nr 1 w Bochni

Data: 26.03.2020r. (czwartek)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Rzezawa

Data: 01.04.2020r.

Godzina: 9.30

Miejsce:Krzeszowice, ul. Długa 22

Data:

Godzina:

Miejsce:

Mini Siatkówka ChłopcówData: 24.03.2020r. (wtorek)

Godzina: 8.30

Miejsce: SP Nr 1 w Bochni

Data: 03.04.2020r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Rzezawa

Data: 08.04.2020r.

Godzina: 9.30

Miejsce:Krzeszowice, ul. Długa 22

Data:

Godzina:do

Miejsce:

Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

i Chłopców

Data: 02.04.2020r. (czwartek)

Godzina: 10.00

Miejsce: Stadion MOSiR Bochni

Data: 29.04.2020r. (środa)

Godzina: 9.00

Miejsce: Nad Zalewem w Łapanowie

Data: 13.05.2020r.

Godzina: zgłoszenia do 11.05.2020r.

Miejsce: Nowy Targ

Mini Piłka Ręczna DziewczątData: 07.04.2020r. (wtorek)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 20.04.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 27-30.04.2020r.

Godzina:

Miejsce:

Data: .

Godzina:

Miejsce:

 Mini Piłka Ręczna Chłopców Data:16.04.2020r. (czwartek)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 27.04.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.30

Miejsce:Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 30.04.2020r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data:

Godzina:

Miejsce:

Czwórbój LA Dziewcząt

i Chłopców

 

Data: 06.05.2020r. (środa)

Godzina: 10.00

Miejsce: SP Nr 5   + MOSiR Bochnia

Data: 12.05.2020r. (wtorek)

Godzina: 9.30

Miejsce: SP Nr 5   + MOSiR Bochnia

Data: 26.05.2020r.

Godzina: 9.30

Miejsce: Stadion Kłaj

Data:

Godzina:

Miejsce:

Mini Piłka Nożna Chłopców

„6-ki”

Data:08.05.2020r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Sztuczna murawa MOSiR Bochnia

Data: 18.05.2010r.(poniedziałek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Orlik PSP Nr 7 w Bochni + Sztuczna murawa MOSiR Bochnia

Data: 27.05.2020r.

Godzina: 9.00

Miejsce:Krzeszowice, boisko „ORLIK” obok KS Świt

Data:

Godzina:

Miejsce: