Ostatnie spotkanie na zakończenie I rundy I Ligi Okręgowej Młodzików

W sobotę 12 września piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali ostatnie spotkanie w ramach I rundy I Ligi Okręgowej D1 Młodzików. Ich gościem był zespół Niecieczy, z którym gospodarze przegrali różnicą dwóch bramek.

7 kolejka I ligi Młodzików
MOSiR Bochnia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 2:4
Bramki dla Bochni zdobyli:
Jakub Ćwik
Mateusz Maszewski

– Zmierzyły się dwa wyrównane zespoły. Było dużo okazji z obu stron – ocenił po spotkaniu trener bochnian Piotr Górceki. –  Przespaliśmy 10 ostatnich minut w pierwszej połowie, gdzie straciliśmy 2 bramki. Druga połowa lepsza, goniliśmy wynik, byliśmy blisko wyrównania na 3:3. Niestety nie udało się.-

Skład MOSiR Bochnia: Arkadiusz Majchrzak, Jakub Halberda – Kamil Studziński, Sebastian Pałka, Jakub Ćwik, Mateusz Maszewski, Kacper Więcek, Kamil Łyszczarz, Antoni Szczygieł, Szymon Sądel, Maksymilian Liszka, Guzik, Kamil Kaczmarczyk, Filip Kolarz, Bartosz Kurzydło.

Zdjęcia ze spotkania umieściliśmy na profilu Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Po I rundzie z 16 punktami zajmujemy II miejsce w tabeli po Termalicy, która z tą samą ilością punktów, ale jeszcze z nierozegranym 1 meczem, zajmuje miejsce lidera.

II rundę zaczynamy również  od spotkania u siebie – w najbliższą środę 16 września gościć będziemy Tarnovię Tarnów, z którą w I rundzie wygraliśmy 1:0. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni.