Zadowolenie, niedosyt, porażka – piłka nożna po drugiej sobocie września

Zadowolenie, niedosyt, porażka  – te wszystkie emocje to wynik sobotnich spotkań (7 września 2019 r. ) naszych piłkarzy w 3 ligach rozgrywkowych.  Poniżej wyniki i zapowiedzi kolejnych meczów.

ZWYCIĘSTWO NA WYJEŹDZIE
AS Progres Kraków – MOSiR Bochnia 2:3

II liga Wojewódzka C1 trampkarzy, 6 kolejka

Drugim zwycięstwem w I rundzie rozgrywek cieszyli się w minioną sobotę trampkarze trenera Marcina Leśniaka. Na obcym dla siebie terenie zdobyli trzy bramki, a ostatnia z nich przeważyła szalę na naszą korzyść. Celne gole dla nas zdobyli: Michał Tomala, Mikołaj Kita i Filip Styrna.

W tej chwili z 7 punktami na koncie MOSiR zajmuje 4 miejsce, a przeciwnicy wymienionego spotkania 8.

Więcej na temat przebiegu spotkania wkrótce na stronie Łączy nas piłka – kliknij tutaj.

Kolejne spotkanie trampkarze M. Leśniaka rozegrają w najbliższą niedzielę 15 września, kiedy to gościć będą Krakusa z Nowej Huty. Będzie to spotkanie w ramach siódmej, ostatniej kolejki I rundy.

PRZEGRANY 1 BRAMKĄ
MOSiR Bochnia – Westovia Tarnów 2:3

I liga okręgowa D1 młodzików, 5 kolejka

Obserwującym ten mecz na na bocheńskim stadionie wydawało się, że podopieczni trenera Mirosława Sobieszczyka po raz kolejny zdobędą zwycięstwo. Już bowiem w 5-ej minucie celną bramkę dla MOSiR-u zdobył Szymon Jarosz, a w 13-ej Igor Pala. Dwie minuty później pierwszy gol wywalczyli przyjezdni. Do remisu 2:2 doszło w 25 minucie spotkania i z takim wynikiem chłopcy schodzili na przerwę. Każdy z zespołów walczył do samego końca spotkania, ale szczęście uśmiechnęło się do tarnowian, którzy w 47 minucie zdobyli kolejną bramkę i jak się okazało to ona ostatecznie przeważyła o zwycięstwie.

Skład MOSiR Bochnia: Mateusz Norek, Jakub Brzęk, Szymon Jarosz 1, Mateusz Maszewski, Igor Pala 1, Maciej Rachfał, Kacper Rajca, Szymon Stano, Krzysztof Stokłosa oraz Tomasz Dziuba, Witold Gajewski, Antoni Kalinowski, Mateusz Kruk, Karol Łach, Maksymilian Zwierniak.

Zdj. tytułowe jest z tego spotkania. Więcej fotografii na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

W tej chwili po 4-ech rozegranych kolejkach (w tym 3 zwycięstwach) zajmujemy 2 miejsce w tabeli za Tarnovią Tarnów, która ma na koncie jeden mecz więcej. Westovia zajmuje 6 miejsce, ale ma za sobą dopiero 2 mecze.

Kolejne spotkanie młodzicy rozegrają już w środę 11 września na wyjeździe z zespołem UKS Champions Brzesko. Początek spotkania o godz. 17.00

PORAŻKA
MOSiR Bochnia – Wolania Wola Rzędzińska 0:7

I liga okręgowa C1 trampkarzy, 5 kolejka

To spotkanie musimy zaliczyć do porażek. Właściwie można powiedzieć, że od początku do końca spotkania to przyjezdni czuli się jak ryby w wodzie na naszym stadionie – od pierwszego gola, którego zdobyli już w 3 minucie meczu,  do 77 minuty, kiedy z radością odnotowali 7-e celne trafienie przy naszej zerowej zdobyczy. Mamy nadzieję, że wychowankowie trenera Michała Dziuby potrafią uczyć się na błędach i na kolejnych meczach pokażą się z lepszej strony.

Więcej zdjęć z meczu na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Po 5 kolejkach ( w tym 2 zwycięstwach) nasi trampkarze zajmują 5 miejsce w tabeli. Za nami WKS Szreniawa, z którą spotkamy się na wyjeździe w środę 11 września. Początek  o godz. 17.00.

Przy okazji przypominamy o najbliższym spotkaniu piłkarskim nie wymienionej powyżej drużyny młodzików MOSiR Bochnia trenera Piotra Góreckiego, która bierze udział w rozgrywkach II ligi okręgowej i już we wtorek 10 września gościć będzie w ramach 2 kolejki Macierz Lipnicę Murowaną. Początek meczu o godz. 17.30.

Natomiast w niedzielę 15 września młodzicy MOSiR Bochnia, równiez trenowani przez Piotra Góreckiego, zainaugurują rozgrywki  w “Grupie II”  Małopolski. W pierwszej kolejce gościć będą Pogoń Skotniki. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00.

Trzymamy kciuki i zapraszamy do kibicowania!