Pechowy mecz: Tarnovia Tarnów – MOSiR Bochnia 6:0 / II Liga Wojewódzka Trampkarzy

Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).

W niedzielę 13 września piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali  na wyjeździe 6 kolejkę w ramach II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy. Niestety spotkanie z Tarnovią przegrali, chociaż do połowy mecz był wyrównany .

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy, kolejka 6 (przedostatnia w I rundzie)
Tarnovia Tarnów – MOSiR Bochnia 6:0 (0:0)

Nieliczny skład bocheńskiego zespołu jest bolączką trenera Michała Dziuby, który stara się jednak wykorzystywać jak najlepiej potencjał swoich podopiecznych. Niedzielny mecz rozgrywany był bez podstawowego obrońcy Jakuba Piecha, a w czasie rozgrzewki okazało się, że z powodów zdrowotnych na boisku nie może walczyć Maciej Rachfał. Mimo tych braków kadrowych nasi chłopcy dobrze radzili sobie na boisku, ale żadnemu zespołowi nie udało się w pierwszej połowie zdobyć gola. Chwilę po przerwie straciliśmy jednak jedną bramkę, a potem posypały się kontuzje – ulegli im trzej nasi piłkarze: Karol Jonak, Iwo Wolnik i Kajetan Fortuna. Doszło do tego, że w naszej drużynie jeden z zawodników z rocznika 2008 (przypomnijmy – chłopcy walczą z drużynami z 2007 rocznika) przebywał na boisku 40 minut (!). Sytuacja nie była do pozazdroszczenia, ponieważ trener Dziuba nie ma na ławce rezerwowych zbyt wielu zawodników. Posypały się bramki, ale wszyscy, którzy mieli okazję obserwować mecz i znają okoliczności jego przebiegu, wiedzą, że mimo przegranej chłopcom należą się pochwały.

Skład MOSiR Bochnia: Karol Styrna, Karol Jonak, Karol Cieśla, Kajetan Fortuna, Szymon Kolasiński, Maciej Rachfał, Kacper Rajca, Radosław Rysak, Krzysztof Stokłosa, Jakub Strzałka, Iwo Wolnik oraz Tomasz Dziuba, Piotr Broszkiewicz, Szymon Leszczyński, Bartosz Wenta, Wiktor Wolak.
Trenerem zespołu jest Michał Dziuba.

Po 5 meczach MOSiR znajduje się na 6 miejscu w tabeli.

Ostatnie spotkanie w rundzie I bochnianie rozegrają u siebie w poniedziałek 21 września, kiedy to gościć będą Sandecję Nowy Sącz. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni. Początek o godz. 16.30.

Na zdj. tytułowym zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).