MOSiR Bochnia & Okocimski Klub Sportowy 6:0 / piłka nożna

W minioną sobotę 28 października młodzicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni gościli w ramach I ligi okręgowej D1 Okocimski Klub Sportowy. W derbowym spotkaniu pokonali sąsiadów 6:0!

MOSiR Bochnia & Okocimski Klub Sportowy 6:0 (2:0)

Tym razem nasi piłkarze byli w bardzo dobrej formie i pomimo niesprzyjających warunków (zimna i deszczu) widać było, że są  dobrze rozgrzani. Pierwsze bramki padły z naszej strony już w 6-ej i 9-ej minucie – były to strzały Filipa Budyna. Mimo iż dały one nadzieję, dalsza część pierwszej połowy nie wniosła nic nowego. Dopiero po ponownym wejściu na murawę wychowankowie trenerów Kamila Szewczyka i Mirosława Sobieszczyka zaczęli sukcesywnie powiększać swoją przewagę. Już po minucie do bramki przeciwnika skutecznie skierował piłkę Paweł Palej i po kolejnych czterech minutach (podobnie seryjnie, jak wcześniej Filip) zdobył kolejnego gola. Trzeba przyznać, że w drugiej połowie meczu piłka wyjątkowo trzymała się nóg naszych piłkarzy. Dzięki rozsądnej współpracy między zawodnikami MOSiR Bochnia  naszym chłopcom udało się do końca meczu poprawić wynik jeszcze o dwie bramki – ich ostatecznymi autorami byli Marcin Mosoń i Franciszek Wnęk.

Ponadto MOSiR w meczu reprezentowali: Krystian Słonina (bramkarz), Jakub Mazanek, Mateusz Płaza, Karol Cieśla, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita, Marcin Stopa oraz Krystian Stary i Antoni Wójcik.

286_IMG_2562 286 IMG_2571_1

Więcej zdjęć z meczu umieściliśmy na stronie Facebooka MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

To była ostatnia, trzynasta kolejka rundy jesiennej w tych rozgrywkach. Na 14-e startujących zespołów  nasza drużyna po podsumowaniu I rundy zajmuje czwarte miejsce, tuż po Okocimiu. Pomiędzy naszymi klubami jest tylko 1 punkt różnicy (my mamy 23, Brzesko 24). Tym bardziej więc ostatni mecz daje nadzieję, na lepszy wynik w przyszłości. Z kolei między nami, a najlepszym klubem, którym w rundzie jesiennej został  Bruk-Bet Termalica Nieciecza jest różnica 10 punktów.

Zobacz TABELĘ PO I RUNDZIE (kliknij tutaj).

Teraz przed młodzikami zmagania w halach – byle do wiosny:-)