Zwycięstwo młodzików w Chrzanowie

12.03.2018 – młodzik

MOSiR Bochnia – UMKS PMOS II Chrzanów 24 : 31   (12:16 )

 

W poniedziałkowym meczu młodzicy MOSiR Bochnia pokonali UMKS PMOS II Chrzanów w meczu II ligi małopolskiej. Nasza drużyna wystąpiła w zaledwie ośmioosobowym składzie. Tak mała liczba zawodników spowodowana była po części chorobami, a po części niestety brakiem możliwości pogodzenia boiskowych obowiązków z innymi. Wielka szkoda, że dla niektórych spotkania ze znajomymi, oglądanie meczów piłkarskich w telewizji czy niechęć do wyjazdów stają się zaporą nie do przeskoczenia w uprawianiu sportu.

W meczu, jak ostatnio to już bywa świetnie zaprezentował się Konrad Trojan, który mimo krycia indywidualnego prowadził grę naszej drużyny. Zdobywał cenne bramki i wywalczył wiele rzutów karnych, które niezwykle pewnie wykonywał Wojciech Borowiec, dzięki czemu zakończył spotkanie z dorobkiem 10 bramek na koncie.

Wszyscy chłopcy obecni na meczu zaprezentowali się niezwykle ambitnie. Walczyli o każdą piłkę, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu zdołali wybiegać całe spotkanie i odnieść sukces.

MOSiR reprezentowali:

Filip Kurtyka, Olaf Filipowicz 1, Kacper Szczudło 1, Jan Marecki 2, Michał Rogusz 3, Mateusz Szlahusek 6, Konrad Trojan 8, Wojciech Borowiec 10

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content