MOSiR Bochnia – KS Cracovia 1906 Kraków 78:46 / małopolska liga kadetek A

W minioną sobotę 10 marca rozegraliśmy przedostatni mecz małopolskiej ligi w kategorii kadetek A z KS Cracovia 1906 Kraków. Do tego meczu przystąpiliśmy w osłabionym składzie. Zabrakło Oli Podsiadło, która w ostatnim meczu Turnieju Bochnia Cup doznała poważnej kontuzji – zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. Na szczęście Ola jest już po operacji, czekamy na nią i życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia. W meczu zabrakło Sary Marczyk naszego podstawowego strzelca, którą trapi kontuzja pleców, chore są Emilka Gołas i Ania Gnutek. Pomimo braków kadrowych spotkanie to wygraliśmy zdecydowanie 78:46 (21:18, 26:7, 11:5, 20:16). Wszystkie zawodniczki zaprezentowały się na boisku.

Punkty zdobyły: Gabriela Czekaj 2, Dziadoń Zuza 6, Emanuela Lekka 20, Krawiec Agnieszka 13, Zuza Kierońska 7, Weronika Wilk 12, Wiktoria Zając 2, Magda Cabała 7, Wojs Magdalena 1, Mazurek Magdalena 4, Sarlińska Agelika 4 i Jagoda Rogusz.
Trenerką zespołu jest Marta Starowicz.

Ostatnie spotkanie zostanie rozegrane 17 marca, kiedy to gościć będziemy UKS Dąbrówkę. zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 na godz. 10.00.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content