Zdecydowane zwycięstwo młodziczek MOSiR Bochnia nad Tarnowem 112:77

Kolejne zdecydowane zwycięstwo 112:77 odniosły nasze koszykarki w małopolskiej lidze młodziczek, tym razem z zawodniczkami Pałacu Młodzieży Tarnów.

MOSiR Bochnia – PM Tarnów 112:77 (w kwartach 35:15, 26:21, 23:21, 28:20)

Zwycięstwo nie podlegało dyskusji w całym spotkaniu, jednak bardzo wysoko wygrana I kwarta z jednej strony ustawiła cały mecz, z drugiej zaś uśpiła i zbyt rozluźniła nasze dziewczyny, które już w następnych kwartach nie wygrywały tak przekonująco. – W ataku zagraliśmy bardzo dobrze, rzucając 112 punktów, natomiast niestety nie wystrzegliśmy się gapiostwa i błędów w obronie, dając zdobyć koszykarkom z Tarnowa aż 77 punktów – mówi Witold Jodłowski trener i kierownik sekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

Po rozegraniu sześciu spotkań ligowych jesteśmy liderem z kompletem punktów! Do zakończenia ligi pozostały dwa mecze z Wisłą 25 marca i Cracovią 8 kwietnia br.

W meczu z Tarnowem nasze koszykarki wystąpiły w składzie i zdobyły punkty: Gabriela Kubala 20, Wiktoria Zając 18, Katarzyna Mroczek 17, Nikola Gałek 16, Magdalena Cabała 13, Natalia Ficek 10, Nikola Więcek 5, Justyna Kural 4, Oliwia Starma 4, Emanuela Despet 3, Róża Lekka 2. Grała, nie zdobywając punktów Wiktoria Francuz.
Nie grały kontuzjowana Patrycja Czaja i nieobecna Gabriela Koczwara.