Zasłużona wygrana MOSiR z Rzezawianką/MSP Bochnią – I Liga Okręgowa D1 Młodzików

W sobotę 22 sierpnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali 4, wyjazdową kolejkę w ramach I Ligi Okręgowej D1 Młodzików. W spotkaniu z GOSiR-NOVI Rzezawianką/MSP Bochnią mosirowcy zwyciężyli gospodarzy 4:2.

4 kolejka I Ligi Okregowej D1 Młodzików
GOSiR-NOVI Rzezawianka/MSP Bochnia – MOSiR Bochnia 2:4

Bramki dla Bochni zdobyli:
Antek Szczygieł 5′
Jakub Ćwik 22′⚽, 47′
Mateusz Maszewski 46′

– Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem pod względem umiejętności piłkarskich od rywala, który ograniczał swoją grę do bronienia w strefie niskiej i jedynie zagrażał nam po stałych fragmentach gry – ocenił spotkanie trener bochnian Piotr Górecki. W ocenie obserwujących spotkanie to była zasłużona wygrana. Gratulujemy!

Skład MOSiR Bochnia: Jakub Halberda, Arkadiusz Majchrzak – Kacper Więcek, Kamil Studziński, Kamil Łyszczarz, Antoni Szczygieł, Szymon Sądel, Maksymilian Liszka, Karol Guzik, Sebastian Pałka, Jakub Ćwik, Mateusz Maszewski, Tomasz Dziuba, Bartosz Kurzydło, Szymon Małek, Kamil Kaczmarczyk.
Trener Piotr Górecki.

MOSiR Bochnia po 4 kolejkach zajmuje 1 miejsce w tabeli.

5 kolejkę bochnianie rozegrają w sobotę 29 sierpnia, kiedy to gościć będą WKS Szreniawę Nowy Wiśnicz. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni. Zapraszamy do kibicowania!

Zapraszamy do śledzenia wyników również na Facebookowym profilu, poświęconemu zespołowi MOSiR Bochnia 2008/09 – kliknij tutaj.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content