MOSiR Bochnia – Okocimski KS 9:1 / II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy

W sobotę 22 sierpnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w ramach 3 kolejki  II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy  gościli Okocimski Klub Sportowy. Podopieczni trenera Michała Dziuby wygrali wysoko 9:1!

3 kol. II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy
22.08.2020 r.
MOSiR Bochnia – Okocimski Klub Sportowy 9:1 (2:0)

Bramki dla Bochni zdobyli:
Kajetan Fortuna 25′ ⚽
Kacper Rajca 30’⚽, 45’⚽, 47’⚽, 51’⚽,  55’⚽
Szymon Kolasiński 50’⚽
Jakub Piech 75’⚽
Karol Cieśla 77’⚽
Honorowego gola dla Okocimskiego zdobył w 62 minucie Karol Pajor.

– Pierwsze 15 minut to była wyrównana gra. Po tym czasie zmieniliśmy ustawienie na boisku, weszliśmy w strefę wysoką i udało się przejąć inicjatywę, stworzyć dobre sytuacje, z których dużo wykorzystaliśmy – mówi trener bochnian M. Dziuba.

Była to pierwsza, ale bardzo spektakularna wygrana podopiecznych Ośrodka. W tej chwili zespół MOSiR Bochnia zajmuje 4 pozycję w tabeli.


Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który przygotowuje  trampkarzy do rozgrywek Podokręgu Bochnia-Brzesko).

Mimo, iż część chłopców (o czym już wspominaliśmy w poprzednich relacjach) jest młodsza (r. 2007), a muszą stawić czoła zespołom złożonym z rocznika starszego (2006), radzą sobie bardzo dobrze na boisku, o czym świadczy też ostatni wynik. – Mamy nadzieję na utrzymanie takiego poziomu. Teraz wracają do nas po kontuzjach Piotr Kocjan i na obronę Iwo Wolnik – mówi szkoleniowiec M. Dziuba. 

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Teraz chłopcy maja przerwę, ponieważ zaplanowany na 29 sierpnia mecz z Beskidem Andrychów został odwołany z powodu wycofania się tegoż zespołu z rozgrywek. Natomiast w 5 kolejce, która zostanie rozegrana w niedzielę 6 września, nasza drużyna gościć będzie Wisłę Kraków SA. Do tego spotkania, jak powiedział trener Dziuba, nie musimy mobilizować chłopców, bo sami zdają sobie sprawę z rangi meczu. Na pewno przyda im się wsparcie Kibiców – zapraszamy więc na godz. 13.00 na Stadion Miejski przy ul. Parkowej. Trzymamy kciuki!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content