Wisła CANPACK Kraków – MOSiR Bochnia 64:29 / juniorki

W poniedziałek 25 lutego juniorki MOSiR Bochnia rozegrały wyjazdowe spotkanie z Wisłą CANPACK Kraków, które niestety wysoko przegrały.

Wisła CANPACK Kraków – MOSiR Bochnia 64:29 (16:11, 12:7, 17:8, 19:3)

– Był to najgorszy z najgorszych meczów jaki mój zespół rozegrał – mówi trenerka bochnianek Marta Starowicz. – Tydzień temu te same zawodniczki zmotywowane, waleczne, a wczoraj jakby  zapomniały, jak się gra w koszykówkę.  –

W pierwszej  połowie meczu dziewczyny  próbowały walczyć. Wynik 28:18 jeszcze dawał szansę na odmianę tego spotkania, ale niestety na drugą połowę wychodzi zespół, który nie podjął walki. Nie trafiamy do kosza sam na sam, mnóstwo prostych niewymuszonych błędów i brak obrony świadczy o katastrofalnej drugiej połowie. Przegrywamy ją 36 : 11, a całe spotkanie 64:29.

Skład MOSiR Bochnia i zdobyte kosze: Emanuela Lekka 3, Agnieszka Krawiec 6, Magda Cabała 2, Zuza Kierońska 0, Ola Podsiadło 3, Dorota Świercz 2, Weronika Wilk 4, Karolina Przybyła 7, Agnieszka  Blum 0, Wiktoria  Urbańska 2, Anna Gnutek 0.

Należy jednak podkreślić, że do tej pory dziewczyny radziły sobie całkiem dobrze w lidze – wygrywając 5 spotkań, przegrywając 2. W tej chwili z 12 punktami plasują się tuż za liderem rozgrywek Wisłą CANPACK (z 13 punktami) na drugiej pozycji w tabeli. Za nami Tarnów, Nowy Sącz i Dąbrówka.

Spotkanie z Wisłą było przedostatnim w tej lidze. Ostatnie juniorki MOSiR rozegrają u siebie w niedzielę 3 marca, kiedy to gościć będą UKS Żak Nowy Sącz (zespół gości zajmuje w tej chwili III miejsce w tabeli z 11 punktami na koncie). Spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32. Początek o godz. 15.30.  Zapraszamy do kibicowania!