MOSiR Bochnia – NKP Podhale Nowy Targ 1:0 / II liga wojewódzka C1 trampkarzy

W sobotę 21 września trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczęli II rundę rozgrywek w II lidze wojewódzkiej C1 trampkarzy. Był to dla nich udany rewanż z zespołem Podhala.

MOSiR Bochnia – NKP Podhale Nowy Targ 1:0

To spotkanie było dla wychowanków trenera Marcina Leśniaka wyjątkowo ważne – pamiętali bowiem nieudany wyjazd w I rundzie, kiedy przegrali z Góralami 1:3. Walka na własnym terenie, przed bocheńską publicznością zobowiązywała i rzeczywiście piłkarze MOSiR podjęli wyzwanie. Spotkanie było bardzo wyrównane i na przerwę zespoły schodziły z remisowym, zerowym wynikiem. W drugiej części spotkania bramkę dla bochnian zdobył Patryk Zbylut i ten jedyny gol w meczu przesądził o zwycięstwie gospodarzy.

Skład MOSiR Bochnia: Patryk Zbylut, Jakub Strzałka, Jan Juszczyk, Jakub Mazanek, Jakub Piech, Szymon Kolasiński, Szymon Strzałka, Michał Tomala, Sebastian Liszka, Franciszek Wnęk, Piotr Leszczyński, Mikołaj Kita, Marcin Marzec, Filip Styrna.

W tej chwili MOSiR Bochnia z 13 punktami zajmuje 4 miejsce w tabeli, Podhale z 18  miejsce 2. Na pierwszym z 22 pkt. jest Garbarnia Kraków, na trzecim z 14 pkt. AP Respect Szalowa. Za bochnianami na 5 miejscu z 6 pkt. jest AS Progres Kraków i z taka samą ilością punktów na miejscu 6 Limanovia. – Ta liga jest bardzo wyrównana – ocenia trener MOSiR Bochnia M. Leśniak. – Zespoły prezentują wysoki poziom i właściwie w każdym meczu losy ważą się do samego końca. A jest o co walczyć, ponieważ na 8 drużyn, biorących udział w tych rozgrywkach, cztery odpadną. Na razie cieszymy się zwycięstwem i z optymizmem podchodzimy do kolejnego spotkania.-

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

A kolejny mecz trampkarze MOSiR Bochnia rozegrają w najbliższą niedzielę 29 września na wyjeździe z Limanovią. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Józefa Marka 34 w Limanowej. Początek o godz. 10.00. Trzymamy kciuki!

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content