W meczu z Kusym zabrakło skuteczności / juniorzy młodsi

MOSiR-Bochnia-na-Silesia-Cup-2023.j

Niewiele brakowało, by bochnianie pokonali Kraków Kusy, który gościli w czwartek 23 listopada w ramach 3 kolejki małopolskiej ligi juniorów młodszych.  W ocenie szkoleniowców zabrakło skuteczności.

Na przerwę po pierwszej połowie meczu szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni schodzili tylko z jedną bramką różnicy na swoją niekorzyść. Na końcu spotkania różnica w wyniku też  nie była wielka.

23.11.2023
małopolska liga juniorów młodszych, kolejka 3
MOSiR I Bochnia – SKS Kusy Kraków 23:26 (13:14)

Skład i bramki MOSiR I Bochnia: Oskar Pabian 14, Aleksander Paluch 5, Jakub Dyga 2, Wojciech Tobiasz 1, Dominik Norek 1, Kacper Czarnota, Jan Fischer, Jakub Pieprzyca, Filip Sionko oraz  Antoni Borgosz, Szymon Dziedzic.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber.

Zabrakło skuteczności
Naszym chłopcom zabrakło skuteczności. W opinii szkoleniowców ten mecz mógł być wygrany. W naszych chłopcach drzemie ogromny potencjał, a podczas ich wystąpień na parkiecie widać wolę walki.

Klasyfikacja strzelców
W klasyfikacji strzelców po 2 meczach z 26 bramkami na 2 miejscu znajduje się nasz szczypiornista Oskar Pabian.

2 miejsce po 2 kolejkach
W tabeli rozgrywek na stronie Związku Piłki Ręcznej w Polsce MOSiR I Bochnia po 2 kolejkach z 3 punktami zajmuje 2 miejsce w tabeli. Wyprzedza nas Kusy, który ma 4 wygrane mecze i w związku z tym 12 punktów na koncie.

12 grudnia gościmy Tarnów
We wtorek 12 grudnia zespół MOSiR I Bochnia gościł będzie MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:40 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Zapraszamy do kibicowania!

Na zdjęciu (archiwalnym) zespół juniorów młodszych MOSiR I Bochnia z trenerem Łukaszem Gicalą.