Rozgrywki Bocheńskiej Ligi Szachowej w sezonie 2021/2022 zakończone – rozdane medale i puchary!

W czwartek  23 czerwca 2022 r. już po raz ostatni w tym sezonie Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni gościła w swoich murach młodych bocheńskich szachistów, którzy tym razem spotkali się już nie na kolejnych rozgrywkach lecz na uroczystym podsumowaniu wyników całorocznej pracy sezonu 2021/2022.

Najlepsi zawodnicy w kategoriach indywidualnych zostali udekorowani statuetkami oraz pamiątkowymi dyplomami, a najlepsze szkoły otrzymały puchary.

Dyplomy, medale i puchary wręczały: Dyrektor MOSiR Bochnia – Sabina Bajda oraz Dyrektor PSP Nr 5 Jerzy Sumara.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Klasyfikacje indywidualne i drużynowe

KLASYFIKACJA GENERALNA – Klasyfikacja generalna Międzyszkolnej Ligi Szachowej po V rundach

Dziękuję wszystkim uczestnikom rozgrywek Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej za zaangażowanie i czynny udział oraz życzę sukcesów w kolejnej edycji „zmagań szachowych” – mówi dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda – Mam nadzieję, że po okresie wakacyjnym wrócicie do nas pełni sił i zapału, gotowi na kolejny sezon szachowych zmagań. Na słowa podziękowania zasługują również nauczyciele, którzy pielęgnują zamiłowanie do tej pięknej dyscypliny sportu oraz towarzyszą swoim podopiecznym podczas rozgrywek. Cieszy mnie bardzo, że nasze comiesięczne rozgrywki cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży szkolnej a do grona graczy dołączają wciąż nowi uczniowie.

Słowa podziękowania popłynęły również w stronę Dyrekcji PSP Nr 5 w Bochni, która przychylnym okiem spogląda na naszych szachistów użyczając im miejsca i cierpliwie znosząc ich obecność w swoich szkolnych murach.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – kliknij tutaj

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content