Wspaniałe wyniki młodzików w III lidze okręgowej!

Poniedziałek 21 maja był szczęśliwym dniem dla piłkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, którzy  w ramach III ligi okręgowej D1 młodzików gościli drużyny z Gnojnika i Borzęcina. W obydwu spotkaniach gospodarze zdecydowanie pokonali przyjezdnych.

MOSiR III – Pagen Gnojnik 7:3
Pierwsi na murawę bocheńskiego Stadionu im. dr. W. Krupy wyszli młodzicy walczący w grypie 2.  Już w 5 minucie bramkę dla Bochni zdobył Kacper Serafin, a w 13 wynik na 2:0 poprawił Maciej Rachfał. Trzy minuty później zawodnik Gnojnika Szymon Cichostępski strzelił celnie, ale następna część meczu należała już do bochnian. Celne strzały oddali kolejno: Macieja Rachfał w 23′ , Antoni Kalinowski w 26′, Kacper Rajca w 33′ i znów M. Rajca w 37′.  Przy wyniku 6:1 bochnianie mogli czuć się już pewniej, ale nasi goście walczyli do końca i w 40 minucie drugą bramkę dla Gnojnika zdobył Nikodem Kawa. Siódma bramka bochnian należała do Witolda Jodłowskiego (44′), ale ostatnia strzelona już pod koniec spotkania znów N. Kawy.

Dominacja zawodników MOSiR Bochnia była znacząca, ale należy pochwalić też gości, którzy mimo tak dużych strat walczyli do ostatniego gwizdka.

Skład zespołu MOSiR III Bochnia: Nikodem Zaczek, Bartosz Ułan, Filip Stabrawa, Kacper Serafin 1, Damian Rudka, Maciej Rachfał 3, Kacper Rajca 1, Emanuel Piwowarczyk, Karol Łach, Kacper Kołodziej, Wojciech Joniak oraz Krzysztof Stokłosa, Bartosz Sajbor, Antoni Kalinowski 1, Robert Jopek, Filip Grzywacz i Witold Gajewski 1.
Trenerem zespołu jest Kamil Szewczyk.

Więcej zdjęć z meczu z Gnojnikiem na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Była to już 5 kolejka, kolejną  rozegramy 28 maja na wyjeździe z Olimpią Kąty. Po pięciu spotkaniach, w tym trzech wygranych na dziewięć walczących w grupie zespołów MOSiR Bochnia zajmuje trzecia pozycję tuż za Dębnem i Poleśnicą.

MOSiR II Bochnia – Dolanka Borzęcin 8:3
Tuż po wyżej opisywanym meczu rozpoczęło się kolejne spotkanie młodzików, tym razem z grupy 1. Początek spotkania był wyrównany i po pierwszej bramce bochnian autorstwa Piotra Króla (w 4′) oraz pierwszym strzale Eryka Burzawy (w 8′) przez kolejnych 5 minut losy się ważyły. W 14 minucie nastąpił przełom i  bochnianie pokazali, iż na swoim terenie czują się pewnie. Wtedy to udany strzał do bramki przeciwnika wykonał Antoni Wójcik, który tym samym zapoczątkował serię celnych trafień. Kolejno bramki dla Bochni zdobywali: Iwo Wolnik w 16′, ponownie A. Wójcik w 23′, Mateusz Plewniak w 35′, Karol Styrna w 39 i 44′ oraz Piotr Król w 45. Końcowe dwa trafienia należały do przeciwników – ponownie celny strzał oddał E. Burzawa w 48′ i Dominik Knap w 52.

Skład MOSiR II Bochnia: Antoni Wójcik 2, Wiktor Wolak, Iwo Wolnik 1, Patryk Szwed, Karol Styrna 2, Maciej Ryncarz, Igor Pala, Daniel Marciniec, Karol Jonak. Oskar Goczał, Piotr Broszkiewicz oraz Jakub Krupinski, Szymon Kolasiński, Patryk Samek, Mateusz Plewniak 1, Piotr Król 2.
Trenerem zespołu jest Mirosław Sobieszczyk. W zastępstwie na opisywanym meczu był Marcin Leśniak.

Cieszymy się z bardzo dobrej gry naszych podopiecznych i mamy nadzieję na kolejne dobre spotkania. W 6 kolejce nasi podopieczni spotkają się 30 maja na wyjeździe z Victorią Bielczą. Po pięciu meczach, w tym czterech zwycięstwach, drużyna MOSiR II Bochnia zajmuje pozycję lidera.

Więcej zdjęć ze spotkania z Dolanką – kliknij tutaj.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content