Remis MOSiRu ze Szreniawą / I Liga Okręgowa Młodzików

piłka nożna .-ml.-4.6.2022

04.06.2022
I Liga Okręgowa D1 Młodzików, kolejka 12
MOSiR Bochnia – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 1:1

Spotkanie było wyrównane, a bramki padły w końcowej części spotkania. Pierwszą, w 58 minucie strzelił zawodnik Szreniawy, dwie minuty później bramkę worównawczą zdobył Gabriel Klima.

Skład MOSiR Bochnia: Damian Nowak, Kamil Bulanda, Sergiusz Bohosiewicz, Szymon Żelichowski, Gabriel Ogiński, Piotr Nadratowski, Gabriel Klima 1, Bartłomiej Imiołek, Aleksander Cyz oraz Łukasz Poznański, Kacper Pawłowski, Błażej Kaliciak.
Trener Mirosław Sobieszczyk.

Zdjęcia ze spotkania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

2 miejsce w tabeli
Drużyna MOSiR Bochnia po 11 meczach z 20 punktami na koncie zajmuje 2 miejsce w tabeli.

W środę mecz w Wiśniczu
8 czerwca bochnianie rozegrają zaległe spotkanie I rundy z Wiśniczem, który po 11 meczach z 18 punktami jest na 4 miejscu w tabeli. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 na boisku Szreniawy. Trzymamy kciuki!