Piłka nożna – trwające rozgrywki ligowe i inauguracja kolejnych

Jedne rozgrywki ligowe już w toku, kolejne tuż przed inauguracją. Sezon rozgrywkowy piłki nożnej w pełni, a zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni dzielnie walczą o każdą bramkę.

TRAMPKARZE
Po pięciu spotkaniach są piłkarze grający w I lidze okręgowej C1 trampkarzy. Ten sezon, który rozpoczęli już w sierpniu, jest dla nich dość ciężki.  Za sobą mają trzy przegrane spotkania, jedno zwycięstwo i remis (0:0 – to ostatni wynik meczu stoczonego 2 września z Dunajcem Zakliczynem). Obecnie naszej drużynie daje to siódmą pozycję w tabeli. Przed nimi jednak jeszcze dziewięć kolejek – trzymamy więc kciuki i liczymy na lepszą passę.

W najbliższą sobotę 8 września rozgrywki w II lidze okręgowej C2 trampkarzy w grupie 2 zainauguruje na wyjeździe drugi zespół MOSiR Bochnia. Pierwsze spotkanie rozegra z Czarnymi Kobyle.

Terminarz kolejnych spotkań trampkarzy obydwu drużyn MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

MŁODZICY
Piłkarze walczący w I lidze okręgowej D1 młodzików maja za sobą cztery mecze, w tym jedno zwycięstwo, które odnieśli w ostatnim spotkaniu, rozegranym na wyjeździe 1 września z CANPACK Okocimskim Brzesko KS 0:1. W tej chwili są na szóstej pozycji w tabeli. Już  w środę 5 września możemy im kibicować u nas podczas meczu z Wolanią Wolą Rzędzińską. Początek spotkania o godz. 17.00.

W piątek 7 września zapraszamy na dwa mecze zespołów, które zainaugurują rozgrywki w II i III lidze młodzików. W pierwszym spotkaniu, które rozpocznie się o 15.30,  MOSiR II Bochnia gościł będzie WKS Szreniawę Nowy Wiśnicz. W drugim meczu (o 17.00) drużyna MOSiR III Bochnia podejmować będzie Trzcianę 2000.

Terminarze młodzików – kliknij tutaj.

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content