Wczytywanie...

Młodzicy r. 06-07

Młodzicy 2006-2007
Trener Mirosław Sobieszczyk,  tel. kom.: 601 098 795
Michał Dziuba, tel. kom.: 512 802 689

Treningi:

Wtorek godz.16:30 – 18:00 – Parkowa / Chodenice
Czwartek godz. 16:30 – 18:00 – Parkowa / Chodenice
Piątek godz. 16:30 – 18:00 – Parkowa

Terminy mogą ulegać zmianom ze względu na planowane mecze kontrolne.

TERMINARZ I LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIKÓW
trener Mirosław Sobieszczyk

 

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 29.08.2018 godz. 10.00

Tarnovia Tarnów

MOSiR Bochnia

 1:1

2 kolejka 22.08.2018 godz. 10.00

TermalicaBruk-Bet Nieciecza KS

MOSiR Bochnia

 4:1

3 kolejka 25.08.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

 o:1

4 kolejka 01.09.2018 godz. 10.00

CANPACK Okocimski Klub Sportowy

MOSiR Bochnia

 0:1

5 kolejka 05.09.2018 godz. 17.00

MOSiR Bochnia

Wolania Wola Rzędzińska

 7:0

6 kolejka 08.09.2018 godz. 09.00

Unia Tarnów

MOSiR Bochnia

  0:0
relacja – kliknij

7 kolejka 16.09.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

UKS AP CHAMPIONS BRZESKO

 3:3
relacja – kliknij

8 kolejka 22.09.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

Tarnovia Tarnów

 0:1 relacja – kliknij

9 kolejka 26.09.2018 godz. 16.00

MOSiR Bochnia

Bruk-Bet Nieciecza

 1:0

10 kolejka 29.09.2018 godz. 10

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

MOSiR Bochnia

 1:2 relacja – kliknij

11 kolejka 07.10.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

CANPACK Okocimski Klub Sportowy

 1:3 relacja – kliknij

12 kolejka 13.10.2018 godz. 10.00

Wolania Wola Rzędzińska

MOSiR Bochnia

 2:7

13 kolejka 20.10.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

Unia Tarnów

14 kolejka 27.10.2018 godz. 15.00

UKS AP CHAMPIONS BRZESKO

MOSiR Bochnia

.

.

.

TERMINARZ II LIGI MŁODZIKÓW BOCHNIA – BRZESKO JESIEŃ 2018

Na zdj. zespół młodzików MOSiR II Bochnia z trenerem Michałem Dziubą.

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 07.09.2018 godz. 15.30

MOSiR II Bochnia

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz

 3:1
relacja – kliknij

2 kolejka 14.09.2018 godz. 15.30

MOSiR II Bochnia

Czarni Kobyle

 1:0
relacja – kliknij

3 kolejka 21.09.2018 godz. 17.00

UKS AP Champions Brzesko

MOSiR II Bochnia

 5:0 relacja – kliknij

4 kolejka 28.09.2018 godz. 15.30

MOSiR II Bochnia

Macierz Lipnica

 2:2
relacja – kliknij

5 kolejka 06.10.2018 godz. 10.00

Promień Mikluszowice

MOSiR II Bochnia

 1:0

6 kolejka 12.10.2018
zmieniono na 11.10.2018 godz. 15.00

MOSiR II Bochnia

Rylovia Rylowa

 2:1

relacja – kliknij

7 kolejka 18.10.2018 godz. 16.00

UKS Fair Play

MOSiR II Bochnia

.

TERMINARZ III LIGI MŁODZIKÓW GRUPA I JESIEŃ 2018

Na zdj. zespół młodzików MOSiR III Bochnia z Michałem Dziubą – zespół trenuje Mirosław Sobieszczyk.

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 07.09.2018 godz. 17.00

MOSiR III Bochnia

Trzciana 2000

 4:1
relacja – kliknij

2 kolejka 14.09.2018 godz. 17.00

Tarnavia Tarnawa

MOSiR III Bochnia

 1:2
bramki – kliknij

3 kolejka 22.09.2018 godz. 11.00

Beskid Żegocina
zdjęcia ze spotkania – kliknij

MOSiR III Bochnia

 4:4
relacja – kliknij

4 kolejka 28.09.2018 godz. 17.00

Trzciana 2000

MOSiR III Bochnia

 1:1
relacja – kliknij

5 kolejka 05.10.2018 godz. 16.00

MOSiR III Bochnia

Tarnavia Tarnawa

 8:2 relacja – kliknij

6 kolejka 12.10.2018
zmieniono na 11.10.2018 godz. 16.30

MOSiR III Bochnia

Beskid Żegocina

 5:3

relacja – kliknij

.