Pewne zwycięstwo kadetek B MOSiR Bochnia z Tarnowem

Pewne zwycięstwo zanotowały we wtorkowe popołudnie (9 lutego) nasze koszykarki. Drużyna kadetek B, prowadzona przez trenera Krzysztofa Kierońskiego, pokonała MKS Pałac Młodzieży Tarnów 98:37.

7 kolejka
MOSiR Bochnia – MKS Pałac Młodzieży Tarnów 98:37 (32:9, 18:6, 24:10, 24:12)

Punkty dla MOSiR Bochnia zdobyły: Aleksandra Gołas 28, Patrycja Dudek 17, Iga Dziura 14, Martyna Strońska 13, Klaudia Dylowicz 8, Karolina Jacak 6, Martyna Juszczyk 4, Aneta Wójcik 4, Oliwia Hońca 2, Aleksandra Jacak 2, Dominika Dobrzańska 0, Julia Zagata 0.

Początek spotkania w naszym wykonaniu był bardzo dobry – pełna mobilizacją, bardzo dobra gra zarówno w ataku jak i obronie, i po dziesięciu minutach gry MOSiR Bochnia prowadził 32:9. W kolejnych kwartach nasze dziewczyny grały już nieco gorzej, ale pomimo słabszej skuteczności bochnianki pokonały MKS Pałac Młodzieży Tarnów 98:37. Nasza drużyna z kompletem zwycięstw lideruje w kategorii wiekowej U-14.

Więcej zdjęć ze spotkania, które odbyło się w hali sportowej SP nr 4/II LO w Bochni, na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Kolejny mecz 21 lutego, kiedy to w zaległej 5 kolejce bochnianki spotkają się na wyjeździe z drużyną UKS Żak Nowy Sącz.