MOSiR II Bochnia – Zryw Królówka 2:4 / Liga Orlików Podokręgu Bochnia

W czwartek 3 września młodszy zespół orlików (z rocznika 2011)  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni  rozegrał drugą kolejkę w ramach Ligi Podokręgu Piłki Nożnej Bochnia. Tym razem gościł drużynę Zryw Królówka.

MOSiR II Bochnia – Zryw Królówka 2:4
Bramki dla Bochni zdobyli:
Tobiasz Kucharski ⚽
Maciej Cempa ⚽

– Mecz był bardzo wyrównany, ale niestety pod koniec spotkania straciliśmy dwie bramki – mówił po spotkaniu trener bochnian Damian Szydłowski. – Mimo przegranej trzeba jednak podkreślić, iż nasi chłopcy mają bardzo dobrą postawę na boisku.

My przypominamy natomiast, że w tej lidze podopieczni trenera Szydłowskiego mierzą się z drużynami starszymi, rocznikiem 2010.

Skład MOSiR II Bochnia: Jakub Kurdziel, Kacper Kazimirek, Tobiasz Kucharski, Igor Łach, Maciej Cempa, Ksawery Trojan, Adam Karasiński, Hubert Dziadoszczyk, Maciej Migdał, Bartłomiej Kaczmarczyk, Oskar Stala, Oliwier Stala, Wiktor Kukla, Filip Miękina, Jakub Janawa.

Zdjęcia ze spotkania na profilu Facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

W 3 kolejce nasi chłopcy mieli zmierzyć się z Trzcianą 2000, ale drużyna ta wycofała się z rozgrywek. Przed nimi więc 4 kolejka, zaplanowana na piątek 18 września, kiedy to gościć będziemy Górnik Siedlec. Mecz rozpocznie się o godz. 16.30 na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Parkowej w Bochni.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content