Unia Tarnów – MOSiR Bochnia 0:1 / I Liga Okręgowa Młodzików

Zespół młodzików piłki nożnej MOSiR Bochnia z trenerem Piotrem Góreckim, sezon 2020/2021

W sobotę 5 września zespół młodzików Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni pokonał na wyjeździe Unię Tarnów. Po przedostatniej kolejce I rundy drużyna trenera Piotra Góreckiego plasuje się na I miejscu w tabeli!

Spotkanie odbyło się w ramach 6 kolejki I Ligi Okręgowej D1 Młodzików.

Unia Tarnów – MOSiR Bochnia 0:1
Bramkę dla Bochni zdobył:
Szymon Sądel

Mecz bardzo wyrównany, w którym obie drużyny chciały grać w piłkę, utrzymywać się przy niej. Zagraliśmy dobre spotkanie – podsumował trener Górecki. 

Skład MOSiR Bochnia: Jakub Halberda, Arkadiusz Majchrzak – Kacper Więcek, Kamil Studziński, Kamil Łyszczarz, Antoni Szczygieł, Szymon Sądel, Maksymilian Liszka, Mateusz Maszewski, Jakub Ćwik, Kamil Kaczmarczyk, Karol Guzik, Bartosz Kurzydło.

W tej chwili zespół MOSiR Bochnia ma 5 wygranych spotkań oraz jeden remis i z 16 punktami na koncie plasuje się na I miejscu w tabeli. Za nami z 13 punktami po 5 spotkaniach Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS, którą gościć będziemy  w najbliższą sobotę 12 września. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim w Bochni przy ul. Parkowej. Początek meczu o godz. 10.00. Będzie to ostatnia kolejka I rundy.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content