MOSiR Bochnia – LUKS Skrzyszów 1:0 / I liga okręgowa D1 młodzików

W sobotę 21 września piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczęli II rundę rozgrywek w I lidze okręgowej D1 młodzików. Na Miejskim Stadionie gościli zespół LUKS Skrzyszowa, który pokonali 1:0.

MOSiR Bochnia – Luks Skrzyszów 1:0 (0:0)

Mecz nie należał do łatwych. Przyjezdni chcieli się zrewanżować za przegrane pierwsze spotkanie, kiedy to bochnianie wygrali u nich 2:1. Obcy teren na pewno sprawiał im większy problem, tym bardziej należy pochwalić postawę gości. Spotkanie było bardzo wyrównane i na przerwę po pierwszej połowie chłopcy obydwu zespołów schodzili bez zdobyczy. Dopiero w drugiej części meczu, a dokładnie w 50 minucie Szymon Jarosz strzelił gola. Ta bramka zdecydowała o zwycięstwie gospodarzy.

Skład MOSiR Bochnia: Jakub Halberda, Jakub Brzęk, Szymon Jarosz, Mateusz Kruk, Igor Pala, Kacper rajca, Szymon Stano, Krzysztof stokłosa, Maksymilian Zwierniak oraz Tomasz Dziuba, Maksymilian Liszka, Karol Łach, Mateusz Maszewski.

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Bochnianie liderami
Wychowankowie trenera Mirosława Sobieszczyka są liderami wymienionych rozgrywek – z 21 punktami na koncie zajmują 1 miejsce w tabeli. Za nimi zespół Tarnovii Tarnów z 16 punktami. LUKS Skrzyszów ma za sobą 6 spotkań i z 9 punktami wywalczył dotychczas 5 pozycję.

Przed nami mecz z sąsiadami – przyjdźmy kibicować!
Kolejne spotkanie ligowe zostanie rozegrane również u nas – w piątek 27 września gościć będziemy CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko. Początek meczu o godz. 16.30.

Przypomnijmy, że w I rundzie wygraliśmy w Brzesku 2:0, ale jak pokazuje mecz ze Skrzyszowem – zawsze trzeba być przygotowanym na mocniejszą postawę przeciwnika. I mimo tego, iż Brzesko plasuje się jeszcze dalej w tabeli skrzyszowianie (na 6 pozycji), to nie należy nigdy lekceważyć partnera w grze.