MOSiR Bochnia – Strażak Karsy 3:0 / I liga okręgowa C1 trampkarzy

W niedzielę 22 września piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, biorący udział w w rozgrywkach I ligi okręgowej C1 trampkarzy, rozpoczęli II rundę zwycięskim spotkaniem z zespołem Strażak Karsy.

MOSiR Bochnia – Strażak Karsy 3:0 (2:0)

Po wygranej z wymienionym zespołem na wyjeździe (w I rundzie 4:0) bochnianie potwierdzili swoją przewagę nad Strażakiem, tym razem wbijając gościom 3 gole. Pierwszy skutecznie do bramki przeciwnika zbliżył się w 17 minucie Franciszek Wnęk, 5 minut później kolejną bramkę strzelił Sebastian Liszka. Na przerwę wychowankowie trenera Michała Dziuby schodzili więc z wynikiem 2:0. Druga część meczu była dość wyrównana, ale ostatecznie trzecim golem, skierowanym w 54 minucie do bramki przeciwnika przez Karola Styrnę, bochnianie ostatecznie przypieczętowali swoje zwycięstwo.

Skład MOSiR Bochnia: Piotr Kocjan, Piotr Broszkiewicz, Karol Cieśla, Kajetan Fortuna, Karol Jonak, Jan Juszczyk, Mikołaj Kita, Sebastian liszka, Maciej Ryncarz, Karol Styrna, Franciszek Wnęk oraz Radosław Rysak, Oskar Goczał, Dominik Kamiński, Bartosz Król, Mateusz Plewniak, Patryk Szwed, Wiktor Wolak.

Po 8 kolejkach (w tym  5 przegranych spotkaniach i 3 wygranych) MOSiR zajmuje  6 miejsce w tabeli. Strażak nie zgromadził do tej pory żadnych punktów, był więc stosunkowo słabym przeciwnikiem – zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Przed bochnianami spotkanie z liderem
W najbliższym czasie piłkarze MOSiR Bochnia rozegrają spotkanie z liderem rozgrywek, a jest nim nasz sąsiedzki zespół CANPACK Okocimski Brzesko. Nasi chłopcy na pewno potrzebują wsparcia i dopingu – zapraszamy więc na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 28 września. Początek meczu o godz. 12.30. Trzymamy kciuki!