MOSiR Bochnia – KS Korona Szkoła Gortata Kraków 89:68 / kadetki A

W sobotę 23 lutego kadetki A MOSiR Bochnia pokonały na swoim terenie Szkołę Gortata Kraków 89:68. Można powiedzieć, że kadetki A wracają na odpowiednie tory.

MOSiR Bochnia – KS Korona Szkoła Gortata Kraków 89:68 (22:18,28:15,21:15,18:20)

Bochnianki gościły mocny zespół z Krakowa. Przez pierwsze 10 minut toczył się zacięty pojedynek. Kiedy gortatki straciły świeżość – mosirki jeszcze bardziej podkręcił tempo i wyszły na prowadzenie 50:33.

„Dziewczęta bardzo dobrze broniły, nękały przeciwnika na całym boisku, co dawało dużo przechwytów i szybkie punkty” – mówi trener bochnianek Rafał Sroka.

Bardzo dobrze w ataku sprawowały się Magda Cabała i Kasia Mroczek, które co chwila zdobywały punkty brawurowymi wejściami na kosz.
Na początku czwartej kwarty przy prowadzeniu 75:50 było wiadomo, że to bochnianki odniosą kolejne zwycięstwo.

Skład i punkty MOSiR Bochnia: Magdalena Cabała 28,  Katarzyna Mroczek 20, Gabriela Kubala 14, Patrycja Czaja 10, Nikola Gałek 8, Naatalia Ficek 5, Emanuela Despet 2, Nikola Więcek 2, Wiktoria Francuz 0, Amelia Gajek 0, Natalia Kowalik 0, Justyna Kural 0.
Trener Rafał Sroka.

Obecnie po 10 meczach (w tym 6 zwycięskimi) z 16 punktami na koncie nasz zespół plasuje się na III miejscu tuż po MKS PM Tarnowie (z 17 pkt.) i Wiśle CANPACK Kraków (z 20 pkt.)

Kolejny mecz kadetki MOSiR Bochnia rozegrają 2 marca na wyjeździe z UKS Żakiem Nowy Sącz. Trzymamy kciuki!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content