Lider nie zawiódł – wysokie zwycięstwo w Kielcach! / II liga piłki ręcznej mężczyzn

Zdecydowane i pewne zwycięstwo odnieśli szczypiorniści MOSiR Bochnia, którzy w minioną niedzielę 22 października walczyli na wyjeździe z zespołem NLO SMS ZPRP Kiece.

NLO SMS ZPRP Kielce & MOSiR Bochnia 27:43 (13:21)

Wyrównana rywalizacja na boisku trwała do 12 minuty, a rezultatem był wynik 6:6. Od tego momentu nasza drużyna wyszła na prowadzenie. Na przerwę schodziliśmy z bezpieczną przewagą ośmiu trafień. Druga odsłona spotkania dzięki konsekwentnemu realizowaniu uwag trenera Marcina Bożka w podkręcaniu tempa, zdobywaniu bramek seriami, nieszablonowym zagraniom oraz dobrej, mocnej grze obronnej doprowadziła do zdecydowanej dominacji MOSiR nad beniaminkiem. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 27:43 na naszą korzyść. Mimo ambitnej postawy zespół gospodarzy musiał uznać wyższość lidera, a podopieczni trenera Marcina Bożka odnieśli zdecydowane i pewne zwycięstwo nad drużyną NLO SMS ZPRP.

Bramki: Mateusz Zubik 13, Mateusz Bujak 6, Marcin Janas 6, Jakub Jewiarz 4, Łukasz Urbanowicz 4, Wojciech Dziedzic 4, Filip Pach 3, Mateusz Rogóż 2, Paweł Waśniowski 1.
W zespole walczyli również: Tomasz Węgrzyn i Miłosz Gabiga.
Kierownikiem drużyny jest Maciej Haber, trenerem odnowy biologicznej Maciej Hamuda.