Judocy z Bochni potwierdzają dominację wśród grupy młodzików Polski!

Tydzień po Mistrzostwach Polski Młodzików judocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni pojechali do Zakopanego na Puchar Polski Młodzików (22.10.2017 r.) potwierdzili swoja dobra formę, zdobywając cztery złote medale i jeden srebrny. Zdecydowanie zwyciężyli w punktacji medalowej wszystkich startujących klubów!

Puchar ten był oczywiście słabiej obsadzony niż Mistrzostwa Polski, ale też nasz Ośrodek zdobył dwa razy więcej medali niż kolejny punktowany klub (punktowało 27 klubów).

Swoją formę potwierdzili medaliści Mistrzostw Polski. Złote medale zdobyli:
w kategorii 52 kg Oliwia Wątorek
w kategorii 63 kg Wiktoria Żabczyńska
w kategorii 60 kg Damian Pławecki
w kategorii 66 kg Wiktor Matykiewicz

Srebro wywalczyła Maja Twardowska w kategorii 48 kg, przegrywając w finale w bardzo wyrównanej walce w doliczonym czasie gry.

V miejsce zdobył Mikołaj Filipek w kategorii 46 kg.

Startowali też: Filip Oleksy, Krzysztof Baniak, Oliwer Żelichowski.

22789082_1203275126484203_306241160088202102_n
Na zdj. trener Grzegorz Maj odebrał w imieniu klubu MOSiR Bochnia puchar za zwycięstwo!

Wyniki i listy walk Pucharu Polski Młodziczek i Młodzików w Zakopanem dostępne są na stronie Polskiego Związku Judo (kliknij tutaj).

Więcej zdjęć z Pucharu na stronie Facebooka MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).