Koszykówka: MOSiR Bochnia wygrywa kolejny turniej (U11-K)

W sobotę 13 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni rozgrywany był turniej ligowy U11-K w ramach IV kolejka. Koszykarki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zakończyły sobotnią rywalizację z kompletem zwycięstw.

Plan turnieju:
10:00 MOSiR Bochnia – UKS Żak Nowy Sącz 12-4 (3-1, 3-1, 3-1, 3-1)
11:15 UKS Żak Nowy Sącz – MKS Pałac Młodzieży II Tarnów  11-9 (3-1, 3-1, 1-3, 1-3, d: 3-1)
12:30 MKS Pałac Młodzieży II Tarnów – MOSiR Bochnia 4-12 (1-3, 1-3, 1-3, 1-3)

Tabela:
1. MOSiR Bochnia 2-0
2. UKS ŻAK Nowy Sącz 1-1
3. MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 0-2

Do tej pory podopieczne trenera Rafała Sroki rozegrały cztery turnieje ligowe, wszystkie turnieje zostały wygrane przez bochnianki.

W piątej kolejce MOSiR Bochnia rywalizować będzie o awans do finału rozgrywek w grupie E. Turniej odbędzie się 27 kwietnia br.

09.03.2024 MOSiR Bochnia – MKS Pałac Młodzieży II Tarnów 10-6

Rozgrywki w najmłodszej kategorii wiekowej mają stanowić jeden z etapów szkolenia, być formą rywalizacji, ale też zabawy w związku z czym szczegółowe wyniki poszczególnych meczów nie będą prezentowane. Wyniki prezentowane są w formie wygranych / przegranych kwart (3 punkty – wygrana kwarta, 1 punkt – przegrana kwarta).