Juniorki MOSiR Bochnia wygrywają z Wisłą Can-Pack II Kraków! / małopolska liga koszykówki

W sobotę 23.11.2019 r. juniorki MOSiR Bochnia rozegrały kolejny ligowy mecz, tym razem na wyjeździe z Wisłą Can-Pack II Kraków.

Wisła Can-Pack II Kraków – MOSiR Bochnia 62:68 (13:26, 23:10, 16:19, 10:13)

Pierwsza kwarta meczu bardzo udana, zespół był skoncentrowany i po 10 minutach prowadziliśmy 26:13. Niestety na drugą kwartę wychodził zupełnie inny zespół, bez obrony i bez pomysłu w ataku, robiąc bardzo dużo głupich i niewymuszonych strat, co się przełożyło na wynik 23:13, ale tym razem dla Wisły.
Po przerwie niewiele się w naszej grze zmieniło, mecz stał się na nasze życzenie bardzo zacięty i taka walka trwała do samego końca. Ostatecznie wygraliśmy 68:62 (26:13, 23:10, 19:16, 10:13).

W meczu zagrały: Zuzanna Kierońska 2, , Gabriela Czekaj 21, Emanuela Lekka 16, Agnieszka Krawiec 0, Katarzyna Mroczek 4, Magda Cabała 8, Olga Kaźmirek 3, Łucja Dziadowiec 8, Julia Gadowska 4. Ubańska Wiktoria 2, Nikola Gałek, Czaja Patrycja.
Trener Marta Starowicz.

Po 2 kolejkach mamy 4 punkty i zajmujemy miejsce wicelidera. I miejsce z taka samą ilością punktów zajmuje Wisła Can-Pack Kraków.

Kolejny mecz gramy również na wyjeździe z KS Koroną Kraków 1 grudnia. Spotkanie odbędzie się w Hali KS Korony przy ul. Kalwaryjskiej 9-15. Początek o godz. 10.00.