12 medali bochnian na IX Mistrzostwach Miasta Mysłowice w Judo, 24.11.2019 r.

W niedzielę 24.11.2019 r. zawodnicy sekcji judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni wzięli udział w IX Mistrzostwach Miasta Mysłowice w Judo.

Zawodnicy pod okiem trenerów Sebastiana Serwińskiego i Grzegorza Maja oraz licznym wsparciu rodziców wywalczyli łącznie 12 medali. Zawody zgromadziły ok. 400 zawodników z ponad 20 klubów, którzy rywalizowali w trzech grupach wiekowych. W klasyfikacji klubowej Nasz klub zajął VI miejsce. Poniżej prezentujemy wyniki i nazwiska naszych młodych judoków:

Pierwsze miejsca wywalczyli Justyna Wojcieszek, Julia Rybka, Antoni Juszczyk, Szymon Mierzwiński, Wiktoria i Patryk Jakubowscy.

Na drugim miejscu zawody ukończył Bartosz Król

Trzecie miejsca wywalczyli Filip Alfawicki, Dominika Miś, Michał Ćwik, Michał Budzyn, Emilia Mucha.

Zdjęcia z dekoracji na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj oraz tutaj.

W zawodach uczestniczyli również Samuel Stawiarz, Wiktor Wojcieszek, Jakub Romuzga, Hubert Płachczyński, Dawid Machaj, Maja Dobrzańska, Lena Skałuba, Jakub Struzik, Norbert Alfawicki, Szymon Mazurkiewicz, Błażej Zych, Arwena Sobaś, Maciej Kumor i Marek Rębilas.