Dzielna obrona w pierwszej połowie / MOSiR Bochnia – CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko 0:5 (0:0) / I liga okręgowa trampkarzy

W sobotę 28 września piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali 9 kolejkę w I lidze okręgowej trampkarzy. Niestety w spotkaniu z okocimskim ponieśli porażkę.

MOSiR Bochnia – CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko 0:5 (0:0)

W tym spotkaniu po raz kolejny (podobnie jak w I rundzie) bochnianie musieli uznać przewagę Brzeska. Przyjezdni tym razem wbili nam 5 bramek (poprzednio 6), a my (tak jak w poprzednim spotkaniu z tą drużyną) nie zdobyliśmy ani jednej. Trzeba jednak przyznać, że chłopcy się starali i dzielnie bronili nie dopuszczając przeciwnika do swojej bramki w pierwszej połowie. – W drugiej części spotkania jeden z naszych zawodników uległ kontuzji i zmuszeni byliśmy zmienić ustawienie – mówi obserwujący mecz II trener bochnian Michał Dziuba. – Niestety całą sytuację skrzętnie wykorzystali goście i od 61′ posypały się bramki.-

Skład MOSiR Bochnia: Piotr Kocjan. Piotr Broszkiewicz, Karol Cieśla, Kajetan Fortuna, Karol Jonak, Szymon Kolasiński, Karol Styrna, Patryk Szwed, Wiktor Wolak, Iwo Wolnik, Antoni Wójcik oraz Radosław Rysak, Oskar Goczał, Dominik Kamiński, Bartosz Król, Mateusz Plewniak, Maciej Ryncarz, Mateusz Wojcieszek.

Zdjęcia z meczu na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

W tej chwili zespół bochnian z 9 punktami zajmuje 6 pozycję w tabeli.

Kolejne spotkanie chłopcy rozegrają na wyjeździe w sobotę  5 października z Dunajcem Zakliczynem (po 8 kolejkach zespół zgromadził 5 punktów i jest na 7 miejscu w tabeli). Przypomnijmy, że w I rundzie wygraliśmy z tą drużyną 1:0. Gospodarze na pewno będą chcieli wygrać na swoim terenie, spotkanie zapowiada się więc na bardzo wyrównane.