Zwycięstwo MOSiR w inauguracyjnym meczu z Ciężkowicami! / młodzicy I liga tarnowska

Ciezkowice-MOSiR-25.08.2023.pn

Zespół młodzików Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zwyciężył, w inaugurującym sezon I ligi makroregionu tarnowskiego, meczu z Ciężkowianką Cięzkowice!

Spotkanie bochnian, trenowanych przez Mirosława Sobieszczyka, odbyło się na wyjeździe. Do przerwy mecz był wyrównany, ale w drugiej połowie MOSiR strzelił aż 3 bramki, padła też jedna samobójcza gospodarzy.

25.08.2023
I liga makroregion Tarnów, kolejka 1
Ciężkowianka Ciężkowice – MOSiR Bochnia 0:4 (0:0)

Bramki dla Bochni zdobyli:
Maciej Szydłowski w 65 minucie,
Filip Mocię w 72 min.,
Igor Łach w 76.

Samobójcza gospodarzy padła w 68 minucie.

Skład MOSiR Bochnia: Hubert Dziadoszczyk, Adam Karasiński, Kacper Kazimirek, Jakub Kurdziel (bramkarz), Igor Łach 1, Michał Pruchnicki, Marcin Smęda, Maciej Szydłowski (kapitan) 1, Ksawery Trojanoraz Maciej Cempa, Franek Dziedzic, Paweł Imiołek, Jarosław Kocot, Filip Mocię 1, Witold Widełka.

Szczegóły meczu na “Łączy nas piłka” – kliknij tutaj.

2 miejsce w tabeli
1 kolejkę rozegrały już 4 zespoły (z 7). MOSiR zajmuje 2 miejsce po KS ZKS Unii Tarnów, której udało się 10:0 pokonać u siebie Olimpię Wojnicz.

2 września zapraszamy na Stadion!
W sobotę 2 września zapraszamy na trybuny Stadionu Miejskiego w Bochni przy ul. Parkowej. Młodzicy MOSiR Bochnia gościć będą wtedy LUKS Skrzyszów. Początek spotkania o godz. 10:00.