Wyniki III Turnieju im. Władysława Stawiarskiego

Turniej dzieci:

8.06.2019
1. 9:00 – 9:50 MOSiR II Bochnia MKS PM MPEC II Tarnów 5:28
2. 9:50 – 10:40 MOSiR I Bochnia Hutnik Kraków 28:28 k. 6:5
3. 10:40 – 11:30 MKS PM MPEC Tarnów PMOS Chrzanów 22:21
4. 11:30 – 12:20 Hutnik Kraków MKS PM MPEC II Tarnów 18:21
12:20 – 12:50 inauguracja turnieju  
5. 12:50 – 13:40 MOSiR II Bochnia PMOS Chrzanów 8:40
6. 13:40 – 14:30 MOSiR I Bochnia MKS PM MPEC II Tarnów 27:17
7. 14:30 – 15:20 MOSiR II Bochnia Hutnik Kraków 16:44
8. 15:20 – 16:10 MOSiR I Bochnia MKS PM MPEC Tarnów 19:24
9.06.2019  
9. 10:00 – 10:50 MKS PM MPEC II Tarnów PMOS Chrzanów 10:23
10. 10:50 – 11:40 Hutnik Kraków MKS PM MPEC Tarnów 12:28
11. 11:40 – 12:30 MOSiR II Bochnia MOSiR I Bochnia 20:38
12. 12:30 – 13:20 MKS PM MPEC Tarnów MKS PM MPEC II Tarnów 37:11
13. 13:20 – 14:10 Hutnik Kraków PMOS Chrzanów 18:19
14. 14:10 – 15:00 MOSiR II Bochnia MKS PM MPEC Tarnów 6:49
15. 15:00 – 15:50 MOSiR I Bochnia PMOS Chrzanów 25:36
16:00 zakończenie turnieju
drużyna I mecz II mecz III mecz IV mecz V mecz suma pkt miejsce
MOSiR I Bochnia  2 3 0  3  o  8  III
MOSiR II Bochnia  0 0  0  0  0  0  VI
MKS PM MPEC I Tarnów  3 3  3  3  3  15 I
MKS PM MPEC II Tarnów  3 3 0  0  0  6 IV
PMOS Chrzanów  0 3  3  3  3  12  II
Hutnik Kraków  1 0 3 0  0  4  V

I miejsce: MKS PM MPEC I Tarnów
II miejsce: PMOS Chrzanów
III miejsce: MOSiR I Bochnia
IV miejsce: MKS PM MPEC II Tarnów
V miejsce: Hutnik Kraków
VI miejsce: MOSiR II Bochnia

Wyróżnienia indywidualne:
MVP Turnieju: Dawid Chudyka (MKS PM MPEC I Tarnów)
Najlepszy strzelec – Olaf Budyś (MOSiR I Bochnia)
Najlepszy obrońca – Wiktor Warzecha (PMOS Chrzanów)

Najlepsza „7” turnieju:

prawe rozegranie – Marek Mendela ( PMOS Chrzanów)
środek rozegrania – Bartłomiej Kołodziej ( MOSiR Bochnia )
lewe rozegranie – Dawid Skoczylas ( PMOS Chrzanów )
obrotowy – JAn Wiśniewski ( MKS PM MPEC I Tarnów )
prawe skrzydło – Maciej Pal ( MKS PM MPEC I Tarnów )
lewe skrzydło – Olaf Wojtalik ( MOSiR I Bochnia )
bramkarz – Szymon Bućko ( MKS PM MPEC I Tarnów )

zdjęcia z turnieju, sobota – kliknij tutaj
zdjęcia z turnieju, niedziela – kliknij tutaj

filmy z meczów na kanale Mosir Bochnia TV – kliknij tutaj

Turniej młodzików:

08.06.2019 r.
1 9:00 – 9:50 MOSiR I MOSiR II 10:14
2 10:00 – 10:50 Libusza Mielec 24:18
3 11:40 – 12:30 MOSiR I Libusza 21:15
4 12:40 – 13:30 MOSiR II Mielec 31:12
5 14:20 – 15:10 MOSiR I Mielec 24:21
6 15:20 – 16:10 MOSiR II Libusza 17:24

I miejsce: MOSiR I Bochnia
II miejsce: UKS Wiertmet Libusza
III miejsce: SPR Stal Mielec
IV miejsce: MOSiR II Bochnia

Wyróżnienia indywidualne:
MVP Turnieju: Olaf Filipowicz (MOSiR Bochnia)
Najlepszy strzelec – Marcin Gorzkowicz (UKS Wiertmet Libusza)
Najlepszy obrońca – Oskar Stabrawa (MOSiR Bochnia)

Najlepsza „7” turnieju:

prawe rozegranie – Miłosz Pabis – UKS Wiertmet Libusza
środek rozegrania – Oskar Sondej – Stal Mielec
lewe rozegranie – Seweryn Drąg – UKS Wiertmet Libusza
obrotowy – Jakub Czrnecki – Stal Mielec
prawe skrzydło – Paweł Król – Stal Mielec
lewe skrzydło – Mateusz Błoniarczyk – MOSiR Bochnia
bramkarz – Filip Gibała – MOSiR Bochnia

zdjęcia z turnieju – kliknij tutaj

Klasyfikacja strzelców w obu kategoriach:

Dzieci: Młodzik:
LP Imię i nazwisko Zespół bramki LP Imię i nazwisko Zespół bramki
1 Olaf Budyś MOSiR I Bochnia 34 1 Marcin Gorzkowicz UKS Wiertmet Libusza 29
2 Olaf Wojtalik MOSiR I Bochnia 33 2 Oskar Sondej SPR Stal Mielec 19
3 Marek Mendela PMOS Chrzanów 31 3 Olaf Filipowicz MOSiR I Bochnia 17
4 Maciej Ziółkowski Hutnik Kraków 30 4 Adrian Czajkowski SPR Stal Mielec 12
5 Dawid Chudyka MKS PM MPEC I Tarnów 27 5 Mateusz Błoniarczyk MOSiR I Bochnia 10
6 Andrzej Woźnica PMOS Chrzanów 25 6 Miłosz Pabis UKS Wiertmet Libusza 9
7 Jakub Solarz MKS PM MPEC I Tarnów 23 Oskar Stabrawa MOSiR I Bochnia 9
8 Wiktor Warzecha PMOS Chrzanów 22 Maciej Maliszczak MOSiR I Bochnia 9
Igor Bielko MKS PM MPEC I Tarnów 22 9 Seweryn Drąg UKS Wiertmet Libusza 8
10 Filip Klucznik MKS PM MPEC II Tarnów 21 Wojciech Berdykowski UKS Wiertmet Libusza 8
Mikołaj Denisiuk MKS PM MPEC II Tarnów 21 11 Jakub Chojecki SPR Stal Mielec 7
12 Dawid Skoczylas PMOS Chrzanów 20 12 Jakub Czernecki SPR Stal Mielec 6
13 Eryk Nowak Hutnik Kraków 19 13 Jakub Noskowiak MOSiR I Bochnia 5
14 Jan Wiśniewski MKS PM MPEC I Tarnów 18 14 Kacper Kluz MOSiR I Bochnia 4
Aleksander Paluch MOSiR II Bochnia 18 15 Konstanty Galant UKS Wiertmet Libusza 3
Bartłomiej Kołodziej MOSiR I Bochnia 18 Mateusz Król UKS Wiertmet Libusza 3
17 Maciej Pal MKS PM MPEC I Tarnów 17 17 Karol Mazierski SPR Stal Mielec 2
18 Wiktor Nowak PMOS Chrzanów 16 Paweł Krol SPR Stal Mielec 2
Bartłomiej Kokoszka MOSiR I Bochnia 16 Mikołaj Jeżowski SPR Stal Mielec 2
20 Piotr Żółek Hutnik Kraków 15 20 Kacper Wojna UKS Wiertmet Libusza 1
Bartłomiej Jonak MOSiR I Bochnia 15 Sebastian Kucharski UKS Wiertmet Libusza 1
22 Sebastian Brodniewicz Hutnik Kraków 14 Konrad Bodniak SPR Stal Mielec 1
23 Tymoteusz Sroka PMOS Chrzanów 13 Jarosław Majcher MOSiR I Bochnia 1
Mateusz Śmieszek MKS PM MPEC I Tarnów 13
Jakub Plebanek MKS PM MPEC I Tarnów 13
Bartłomiej Sacha MOSiR II Bochnia 13
27 Szymon Banachowicz Hutnik Kraków 12
28 Szymon Wulczyński Hutnik Kraków 11
Karol Dzięgiel Hutnik Kraków 11
30 Jakub Wzorek MKS PM MPEC II Tarnów 10
Kacper Czarnota MOSiR I Bochnia 10
32 Kacper Golec MKS PM MPEC II Tarnów 8
Konrad Klucznik MKS PM MPEC II Tarnów 8
Jakub Kupiec MKS PM MPEC I Tarnów 8
Karol Cichoń MOSiR I Bochnia 8
36 Paweł Białas MKS PM MPEC II Tarnów 6
Krystian Bielecki MKS PM MPEC II Tarnów 6
Aleks Bouhahdone MKS PM MPEC I Tarnów 6
Mateusz Szewczyk MOSiR II Bochnia 6
40 Oskar Mostowik PMOS Chrzanów 5
Kacper Marszołek MKS PM MPEC II Tarnów 5
Szczepan Nowak Hutnik Kraków 5
Witold Jaszczyński MOSiR II Bochnia 5
44 Wincent Cygan PMOS Chrzanów 4
Nikodem Kawka PMOS Chrzanów 4
Jakub Skiba PMOS Chrzanów 4
Kacper Jugowiec PMOS Chrzanów 4
Paweł Chłopek MKS PM MPEC I Tarnów 4
49 Antoni Wnęk PMOS Chrzanów 3
Adam Sitko MOSiR II Bochnia 3
Maksymilian Szymczyk MOSiR II Bochnia 3
Wojciech Tobiasz MOSiR II Bochnia 3
Oskar Pabian MOSiR I Bochnia 3
Piotr Tobiasz MOSiR I Bochnia 3
55 Kacper Jeż MKS PM MPEC II Tarnów 2
Olaf Nowak Hutnik Kraków 2
Wiktor Pudło MKS PM MPEC I Tarnów 2
Dominik Norek MOSiR II Bochnia 2
Dominik Borgosz MOSiR I Bochnia 2
60 Adrian Szałankiewicz Hutnik Kraków 1
Dawid Mastalerz Hutnik Kraków 1
Sebastian Nowak MKS PM MPEC I Tarnów 1
Bartosz Skoczyński MOSiR II Bochnia 1
Daniel Akulicz MOSiR II Bochnia 1
Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content