W Rybniku bez zwycięstwa

W meczu 14. kolejki rozgrywek 1 Ligi Koszykówki Kobiet koszykarki Contimaxu MOSIR Bochnia zmierzyły się na wyjeździe z RMKS Xbest Rybnik.

Spotkania od pierwszej minuty było bardzo wyrównane. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem Contimaxu MOSIR Bochnia 16-14. Po kolejnych dwóch zaciętych kwartach (19-19, 17-17) na tablicy hali w Rybniku widniał wynik 52-50 dla naszej drużyny. Ostatnia, decydująca kwarta należała już jednak do gospodyń, które po kilku danych akcja odskoczyły nam na kilka punktów. Ostatecznie RMKS Xbest Rybnik pokonało Contimax MOSIR Bochnia 70-62.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w środę 19 stycznia o godzinie 18:00. W Hali Widowiskowo-Sportowej zmierzymy się z Liderem Swarzędz.

RMKS Xbest Rybnik – Contimax MOSIR Bochnia 70-62 (14-16, 19-19, 17-17, 20-10)

Punkty: Anna Krawiec 19, Monika Malinowska 11, Julia Fortuna 10, Anita Plucińska 9, Magdalena Szkop 9, Wiktoria Zając 2, Natalia Mazur 2. Gabriela Rak 0.