V Turniej Piłki Ręcznej Młodzików im. Wł. Stawiarskiego, 29-30 maja 2021r. – podsumowanie

W dniach 29-30 maja 2021 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni odbył się V Turniej Piłki Ręcznej im. Wł. Stawiarskiego w kategorii młodzik. W turnieju wystartowało 6 drużyn, rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz trwał 2×20 min.

Klasyfikacja końcowa:

I SPR Stal Mielec
II MOSiR I Bochnia
III UMKS PMOS Chrzanów
IV SKS Kusy Kraków
V MOSiR II Bochnia
VI UKS Czwórka Libiąż

Najlepsza siódemka turnieju:

najlepszy bramkarz: Szymon Romański – UMKS PMOS Chrzanów
najlepszy obrotowy: Bartosz Kokoszka – MOSiR I Bochnia
najlepszy lewoskrzydłowy: Tomasz Zakuła – UKS Czwórka Libiąż
najlepszy prawoskrzydłowy: Mikołaj Wilk – SPR Stal Mielec
najlepszy lewy rozgrywający: Jakub Chojecki – SPR Stal Mielec
najlepszy prawy rozgrywający: Oskar Pabian – MOSiR I Bochnia
najlepszy środkowy rozgrywający: Bartosz Kołodziej – MOSiR I Bochnia

Wyniki:

29.05.2021
1.9:00 – 9:50MOSiR II BochniaUMKS PMOS Chrzanów12:21
2.9:50 – 10:40MOSiR I BochniaSKS Kusy Kraków24:19
3.10:40 – 11:30UKS Czwórka LibiążSPR Stal Mielec19:26
4.11:30 – 12:20SKS Kusy KrakówUMKS PMOS Chrzanów16:20
12:20 – 12:50inauguracja turnieju
5.12:50 – 13:40MOSiR II BochniaSPR Stal Mielec13:27
6.13:40 – 14:30MOSiR I BochniaUMKS PMOS Chrzanów30:28
7.14:30 – 15:20MOSiR II BochniaSKS Kusy Kraków10:33
8.15:20 – 16:10MOSiR I BochniaUKS Czwórka Libiąż32:18
30.05.2021
9.10:00 – 10:50UMKS PMOS ChrzanówSPR Stal Mielec16:32
10.10:50 – 11:40SKS Kusy KrakówUKS Czwórka Libiąż24:18
11.11:40 – 12:30MOSiR II BochniaMOSiR I Bochnia21:39
12.12:30 – 13:20UKS Czwórka LibiążUMKS PMOS Chrzanów18:23
13.13:20 – 14:10SKS Kusy KrakówSPR Stal Mielec12:26
14.14:10 – 15:00MOSiR II BochniaUKS Czwórka Libiąż24:20
15.15:00 – 15:50MOSiR I BochniaSPR Stal Mielec23:32
16:00zakończenie turnieju

Punktacja:

LPNazwa drużynyIIIIIIIVVsuma
1MOSiR II Bochnia000033
2MOSiR I Bochnia3333012
3UMKS PMOS Chrzanów330039
4UKS Czwórka Libiąż000000
5SPR Stal Mielec3333315
6SKS Kusy Kraków003306

Klasyfikacja strzelców:

LPNazwisko i imięKlubBramki
1Kokoszka BartoszMOSiR I Bochnia38
2Pabian OskarMOSiR I Bochnia31
3Makuła JakubSKS Kusy Kraków30
Franczak WojciechUMKS PMOS Chrzanów30
5Król PawełSPR Stal Mielec29
Chojecki JakubSPR Stal Mielec29
7Szewczyk MateuszMOSiR II Bochnia23
Brodniewicz SebastianSKS Kusy Kraków23
Kuberski ŁukaszUKS Czwórka Libiąż23
10Wojtalik OlafMOSiR I Bochnia22
Sondej OskarSPR Stal Mielec22
Sroka TymoteuszUMKS PMOS Chrzanów22
13Zakuła TomaszUKS Czwórka Libiąż20
14Paluch AleksanderMOSiR II Bochnia19
15Banachowicz SzymonSKS Kusy Kraków17
16Nowak DominikSPR Stal Mielec16
Urbaniak AlexUKS Czwórka Libiąż16
Kuciel SzymonUMKS PMOS Chrzanów16
19Skiba JakubUMKS PMOS Chrzanów15
20Wilk MikołajSPR Stal Mielec14
Stolarz MaksymilianSPR Stal Mielec14
22Czarnota KacperMOSiR I Bochnia13
23Kasprzyk KarolMOSiR I Bochnia12
24Garnek OskarUMKS PMOS Chrzanów11
25Jonak BartłomiejMOSiR I Bochnia10
Budyś OlafMOSiR I Bochnia10
Balwierz BartłomiejSKS Kusy Kraków10
28Kołodziej BartoszMOSiR I Bochnia9
Szymczyk MaksymilianMOSiR II Bochnia9
30Stąsiek MichałSKS Kusy Kraków8
Chorąży WiktorUKS Czwórka Libiąż8
32Norek DominikMOSiR II Bochnia7
Dyga JakubMOSiR II Bochnia7
34Kopacz KarolMOSiR II Bochnia6
Pietrzyk SzymonSKS Kusy Kraków6
Majewski OskarSPR Stal Mielec6
Ciszewski PrzemysławUMKS PMOS Chrzanów6
38Kopyt AndrzejSKS Kusy Kraków5
Strzelczyk MikołajUKS Czwórka Libiąż5
Piasecki SzymonUKS Czwórka Libiąż5
41Sitko AdamMOSiR II Bochnia4
Borgosz DominikMOSiR II Bochnia4
Feluś OliwierUMKS PMOS Chrzanów4
44Jędrychowski WiktorSKS Kusy Kraków3
Nowak JakubSKS Kusy Kraków3
Libera SzymonSPR Stal Mielec3
Rżany AntoniSPR Stal Mielec3
Rejman AdamUMKS PMOS Chrzanów3
49Borgosz AntoniMOSiR II Bochnia2
Mastalerz DanielSKS Kusy Kraków2
Żmuda PawełSKS Kusy Kraków2
Mroczka BartoszSPR Stal Mielec2
Wróbel WiktorSPR Stal Mielec2
Rus NatanielUKS Czwórka Libiąż2
55Świętek ArkadiuszMOSiR II Bochnia1
Kopieniak MateuszSKS Kusy Kraków1
Kubik TomaszSPR Stal Mielec1
Mikielewicz PiotrSPR Stal Mielec1
Krzemiński MichałUKS Czwórka Libiąż1
Mazur FilipUMKS PMOS Chrzanów1

Galeria zdjęć z turnieju – kliknij w poniższe linki:

29.05.2021 r. – pierwszy dzień turnieju
30.05.2021 r. – drugi dzień turnieju

Wszystkie mecze turnieju możesz obejrzeć tutaj:

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content