UMKS Gracz Starachowice – MOSiR Bochnia II 61:48 / U13

W sobotę 15 lutego drugi  zespół dziewcząt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrał wyjazdowe spotkanie w ramach 7 kolejki małopolskiej ligi koszykówki U13.

UMKS Gracz Starachowice  – MOSiR Bochnia II  61:48 (w kwartach: I 10:18, II 15:11, III 23:10, IV 13:9)

Zabrakło skuteczności i pewności siebie do odniesienia zwycięstwa w tym meczu. Diametralnie różne dwie połowy spotkania. W pierwszej bardzo dobra obrona i skuteczność rzutowa, w drugiej niestety błędy w obronie i nieskuteczność w ataku w sytuacjach podkoszowych i rzutach osobistych. W pierwszej połowie wpadało nam prawie wszystko z dystansu i za 3 punkty trafiała Karolina Możdżeń, a pod koszem brylowała Karolina Jacak. – Szkoda, że to się zmieniło w II połowie, ale uczciwie trzeba powiedzieć, że to dziewczęta ze Starachowic postawiły wam trudne warunki i wymagania – stwierdził po spotkaniu Witold Jodłowski kierownik sekcji koszykówki MOSiR Bochnia, który w tym spotkaniu pełnił opiekę trenerską nad zespołem naszego klubu. – Nasz najmłodsze koszykarki zasługują na słowa uznania za ambitna grę, walkę i zaangażowanie.

Punkty w Starachowicach dla naszego zespołu zdobyły: Karolina jacak 24 pkt., Klaudia Dylowicz 9, Karolina Możdżeń 5, Katarzyna Zagórksa 4, Karolina Chrobak 2, Zofia Świder 2, Julia Witowska 2.
Grały, nie zdobywając punktów: Julia Anioł, Wiktoria Dzieża, Dominika Dobrzańska, Nina Kuchno, Julia Zagata.
Na co dzień zespół szkolony jest przez trenera Krzysztofa Kierońskiego (na zdj. tytułowym).