Trudna walka trampkarzy i młodzików z Okocimiem

W miniony weekend trampkarze i młodzicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w ramach II ligi okręgowej gościli u siebie zespoły AP CANPACK Okocimski Brzesko. Mecze z sąsiadami okazały się wyjątkowo trudne. Wszystkie drużyny starały się zaprezentować jak najlepiej, ale to sąsiedzi z obydwu spotkań wyszli zwycięsko.

06.10.2018 – trampkarze
MOSiR Bochnia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:2
Mecz wyglądał na bardzo wyrównany i ciężko było zarówno jednej, jak i drugiej reprezentacji przebić się do bramki przeciwnika. Pierwszy gol padł dopiero w 20 minucie i należał on do Kacpra Klimka z Okocimski Brzesko. Była to jedyna bramka zdobyta w pierwszej połowie. W drugiej części było podobnie. Dopiero po 20 minutach do bramki bochnian gola strzelił Jakub Łaboda. Na zakończenie spotkania honorowy gol w imieniu gospodarzy oddał w 51 minucie Mateusz Baran. – Przerwana została  dobra passa dwóch zwycięstw – mówił po spotkaniu trener trampkarzy MOSiR Bochnia Marcin Leśniak. – Liczyliśmy na kolejne, ale przeciwnik  okazał się silniejszy. „Nie załamujemy rąk”,  mamy przed sobą trzy kolejne ważne mecze, w których musimy być skuteczniejsi w grze ofensywnej, ponieważ dochodzimy do sytuacji strzeleckiej, jednak brakuje tej przysłowiowej „kropki nad i”.

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Mateusz Baran 1, Maksymilian Jarosz, Krystian Spytek, Gabriel Szydłowski, Dawid Skrzypek, Kacper Smoleń, Bartosz Sieczka, Tomasz Popiołek, Bartosz Palej, Artur Majcher, Piotr Leszczyński oraz Filip Styrna, Stanisław Szydłowski, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita.

Zdjęcia ze spotkania – kliknij tutaj.

W tej chwili trampkarze znajdują się na piątej pozycji w tabeli (Okocimski na piątym miejscu). Najbliższe spotkanie rozegrają 15 października na wyjeździe z Dunajcem Zakliczyn.

07.10.2018 – młodzicy
MOSiR Bochnia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:3

W rozegranym dzień później spotkaniu młodzików sytuacja wyglądała podobnie, jak u ich starszych kolegów. Pierwszą bramkę w 20 minucie strzelił Jakub Okas z Okocimskiego. W 37 minucie doszło do remisu dzięki akcji zespołu bocheńskiego, zakończonego golem Kajetana Fortuny. Mimo nadziei niestety w 44 i 54 minucie padły kolejne dwa strzały – tym razem znów do naszej bramki.

Skład MOSiR Bochnia : Kajetan Fortuna 1, Jakub Strzałka , Mateusz Zbylut, Antoni Wójcik, Kacper Rajca, Maciej Rachfał, Igor Pala, Szymon Kolasiński, Dawid Goryczko oraz Jakub Brzęk, Maciej Ryncarz, Piotr Broszkiewicz.
Trenerem zespołu jest Mirosław Sobieszczyk.

To był mecz z liderem. Okocimski plasuje się na pierwszej pozycji, my natomiast jesteśmy na 6 miejscu w tabeli.

Zdjęcia ze spotkania młodzików – kliknij tutaj.

Przed nami jeszcze trzy spotkania. 12 kolejkę młodzicy MOSiR Bochnia rozegrają 13 października na wyjeździe z Wolanią Wolą Rzędzińską.

Podsumowując te dwa spotkania można stwierdzić, że stały one na bardzo dobrym poziomie. Okocimski jest bowiem w tej chwili w doskonałej formie i zajmuje czołowe pozycje w tabeli – nie przegraliśmy wysoką różnicą i tutaj na pewno można chwalić obronę.

___________________________________________________________________________________
Najbliższe spotkania pozostałych zespołów MOSiR Bochnia

Przypominamy przy okazji, że dziś mecz piłki nożnej II ligi okręgowej C2 trampkarzy MOSiR II Bochnia – UKS AP Champions Brzesko-Mokrzyska. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 na boisku przy ul. Chodenickiej.

We wtorek 9 października powalczą natomiast orliki z grupy II. Zapraszamy na mecz MOSiR II Bochnia –  GKS Drwinia. Początek spotkania o godz. 17.00.
Odwołany jest natomiast mecz grupy I orlików, ponieważ Olimpia Kąty wycofała się z rozgrywek.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content