Srebrny medal na Pucharze Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Bytomiu, 10.11.2018 r.

Miło nam powiadomić, iż w sobotę 10 listopada Julia Gut zawodniczka Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyła srebrny medal na Pucharze Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Bytomiu!

W swojej kategorii 70 kg Julię wyprzedziła tylko Katarzyna Sobierajska z AZS UW Warszawa. Za naszą judoczką na 3 miejscu uplasowała się druga zawodniczka z wyżej wymienionego warszawskiego klubu  Zuzanna Banaszek. W tej kategorii startowało 13 zawodniczek.
Zapraszamy do zapoznania się z listą walk w opisywanej kategorii wagowej juniorek młodszych, umieszczoną na stronie Polskiego Związku Judo – kliknij tutaj.

W opisywanym Pucharze wysokie, punktowane miejsca zajęły również dwie inne judoczki naszego klubu:
V miejsce Wiktoria Żabczyńska w kat.  63 kg ((18 zawodniczek)
VII miejsce Oliwia Wątorek, kategoria 52 kg (15 zawodniczek).