Sparing trampkarzy MOSiR Bochnia z Dalinem

Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).

W niedzielny poranek (7 marca) trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni wraz z trenerami Robertem Gnutkiem i Michałem Dziubą udali się do Myślenic na mecz z Dalinem. Niestety zawodnicy MOSiRu przegrali z drużyną salonu 5:3.

-To co może martwić, to błędy w ustawieniu przy traconych bramkach. Na pewno jest w tym aspekcie gry dużo do poprawy. Natomiast mimo tak przerzedzonego składu drużyna stworzyła bardzo dużo sytuacji bramkowych. Niestety skuteczność nie była w tym dniu naszą mocną stroną – mówi szkoleniowiec M. Dziuba.

Skład MOSiR Bochnia: Dominik Kamiński, Karol Jonak, Szymon Leszczyński, Piotr Broszkiewicz, Iwo Wolnik, Max Zwierniak, Karol Cieśla, Piotr Kocjan, Kacper Rajca, Kajetan Fortuna, Radosław Rysak oraz Tomasz Dziuba, Karol Łach.
Bramki: P. Kocjan, K. Rajca 2.

Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko). Zdjęcie wykonano jesienią 2020 r.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content