Rozpoczynamy wiosenny sezon na murawie! Zapowiedź inauguracyjnych spotkań

Zespół młodzików piłki nożnej MOSiR Bochnia z trenerem Piotrem Góreckim, sezon 2020/2021

W najbliższy weekend piłkarze nożni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczną rozgrywki w ramach rundy wiosennej.

20.03.2021 – I Liga Okręgowa D1 Młodzików
Pierwsi na murawę wyjdą młodzicy (na zdj. tytułowym), którzy w ramach 1 kolejki I Ligi Okręgowej w sobotę 20 marca gościć będą zespół CANPACK Okocimskiego Klubu Sportowego Brzesko. Zespół MOSiR-u, trenowany przez Piotra Góreckiego, w kolejnych spotkaniach walczył będzie również z drużynami: Macierz Lipnicy, KS Koszyc Wielkich, Football Academy Dąbrowy Tarnowskiej, Termalicy Bruk-Bet Niecieczy, Unii Tarnów i Tarnovii Tarnów. W sumie rozegranych zostanie 14 kolejek.

21.03.2021 – II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
W niedzielę 21 marca na murawę wybiegną podopieczni trenera Michała Dziuby, którzy w ramach 1 kolejki II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy gościć będą Hutnik Kraków. W kolejnych meczach zespół bocheńskich trampkarzy spotka się z następującymi drużynami: KS Chełmek, Akademia Piłkarska 21 Kraków, Tarnovia Tarnów, Unia II Tarnów, CANPACK Okocimski Brzesko i FA Sandecja Nowy Sącz. Podobnie jak młodzicy trampkarze do połowy czerwca rozegrają 14 meczów.

Na zdj. poniżej zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).

Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).

.

Niestety mecze na razie będą odbywać się bez udziału publiczności. Relacje z ich przebiegu postaramy się na bieżąco przekazywać Kibicom na naszej stronie. Trzymamy kciuki za zespoły MOSiR-u – życzymy jak najwięcej wygranych!

Powyższe fotografie zostały wykonane w sezonie jesiennym 2020 roku – w najbliższym okresie zaktualizujemy zdjęcia drużyn.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content