Remis na zakończenie II ligi wojewódzkiej trampkarzy i 3 miejsce w tabeli!

W minioną sobotę 2 listopada piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, walczący w II lidze wojewódzkiej C1 trampkarzy zakończyli zmagania w rundzie jesiennej z sukcesem. Zajmując ostatecznie 3 miejsce w tabeli utrzymali się w lidze (4 ostatnie zespoły odpadały).

Ostatni mecz bochnianie rozegrali na wyjeździe Krakusem Nową Hutą. Walka z zespołem, który zajmował 5 pozycję w tabeli, okazała się bardzo wyrównana. Nowohuccy piłkarze czuli się pewniej na swoim terenie i starali się sprostać swoim przeciwnikom. Spotkanie zakończyło się remisem, a dwie bramki dla bochnian zdobył Piotr Leszczyński.

Krakus Nowa Huta – MOSiR Bochnia 2:2
Szczegóły spotkania na stronie Łączy nas piłka – kliknij tutaj.

Co prawda bochnianie nie zdobyli awansu (odległość punktowa do 2 miejsca była zbyt duża), ale zachowując 3 miejsce również pokazali się z jak najlepszej strony. – Jestem zadowolony z występu mojego zespołu w lidze i zajętego w niej miejsca – mówi trener Marcin Leśniak. – Chłopcy pokazali w jesiennych rozgrywkach bardzo dobrą grę. Przez okres zimowy zamierzamy szlifować formę i przystąpić do wiosennych rozgrywek w dobrej kondycji. –

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content