Remis ze Skrzyszowem / młodzicy I liga tarnowska

MOSiR-Bochnia-mlodzicy-I-l.-tarn.-02.09.2023

07.10.2023
młodzicy I liga tarnowska, kolejka 9
LUKS Skrzyszów – MOSiR Bochnia 2:2 (0:1)

Bramki dla Bochni zdobył Franek dziedzic w 11 i 68 minucie meczu. Gospodarze strzelili gole w 64 i 76 minucie spotkania.

Skład MOSiR Bochnia: Hubert Dziadoszczyk, Kacper Kazimirek, Jakub Kurdziel (bramkarz), Igor Łach, Maciej Migdał, Filip Mocię, Michał Pruchnicki, Maciej Szydłowski (kapitan), Adam Wójcik oraz Franek Dziedzic 2, Paweł Imiołek, Adam Karasiński, Marcin Smęda, Szymon Surma, Ksawery Trojan.
Trener Mirosław Sobieszczyk.

2 miejsce w tabeli!
Po 8 meczach z 17 punktami na koncie MOSiR Bochnia zajmuje 2 miejsce w tabeli. Skrzyszów wyprzedza nas 1 punktem.

14 października mecz w Bochni!
W sobotę 14 października MOSiR Bochnia gościć będzie Westovię Tarnów (po 7 meczach z 16 punktami na 3 miejscu). Zapraszamy na Stadion Miejski przy ul. Parkowej w Bochni. Poczatek spotkania o godz. 12:15. Trzymamy kciuki!