Przegrana z aktualnymi Mistrzami Polski / II liga mężczyzn

Druzyna-II-l.p.r.-MOSiR-Bochnia-w-sezonie-202122--

19.03.2022
II liga piłki ręcznej mężczyzn, kolejka 23
KS VIVE II Kielce – MOSiR Bochnia 41:33 (24:15)

-Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba. Wysokie prowadzenie gospodarzy, którzy są aktualnie Mistrzami Polski Juniorów było w pełni zasłużone – mówi Ryszard Tabor trener bochnian. – W drugiej połowie nasz zespół zaprezentował się zdecydowanie korzystniej i gra stała się wyrównana, a to przełożyło się na wynik i w tej części meczu różnica została zmniejszona, ale mimo wszystko doznaliśmy porażki.-

Skład i bramki Vive Kielce: Jakub Sęk 9, Yusuf Faruk 8, Damian Domagała 7, Adam Winiarski 6,  Jakub Pinda 3, Patryk Walczyński 3, Konrad Rataj 2, Olaf Trela 2, Wiktor Osman 1, Wiktor Augustowski, Filip Biela, Urban Filip, Igor Malczak, Mateusz Pakaszewski, Paweł Trela.
Trenerzy Aleskander Litowski i Dominik Żyła.

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Marcel Makuch 9, Iwo Stopczyński 8, Bartosz Szpisak 8, Jakub Noskowiak 3, Mateusz Błoniarczyk 2, Piotr Kalinka 1, Kamil Mrozik 1, Konrad Trojan 1, Bartosz Batko, Łukasz Kruk, Michał Puchalski, Michał Rogusz, Patryk Rolewicz oraz Bartosz Kokoszka.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

11 miejsce w tabeli
Po 21 meczach bochnianie z 20 punktami na koncie plasują się na 11 miejscu w tabeli.

Zawodnicy MOSiR Bochnia w klasyfikacji strzelców
W klasyfikacji strzelców na 2 miejscu ze 153 bramkami na koncie znajduje się Bartosz Szpisak, na 14 z 99 Iwo Stopczyński. W pierwszej trzydziestce plasują się również: Marcel Makuch na 22 miejscu z 83 bramkami, Maciej Grech na 24 z 82. W klasyfikacji ujętych jest 251 szczypiornistów.

24 kolejka w Bochni!
24 kolejka zostanie rozegrana w czwartek 31 marca. Bochnianie gościć będą drużynę SMS III ZPRP Kielce. Mecz rozpocznie się o godz. 20:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni.

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn objął Sportomaks.pl