Przegrana szczypiornistów na inaugurację sezonu 2023/2024

II liga piłki ręcznej mężczyzn, kolejka 1
MOSiR Bochnia – SUMKS Jedynka Myślenice 28:37 (13:16)
.
Źle rozpoczęliśmy
– Źle rozpoczęliśmy spotkanie, 11 minuta i prowadzenie gości 2:7. Zmiana obrony pozwoliła w 16 minucie zniwelować przewagę do jednej bramki 7:8. Toczyła się wyrównana gra, ale goście nie oddali prowadzenia. Druga część meczu rozpoczęła się bliźniaczo do pierwszej. Zespół Jedynki ponownie objął wyraźne prowadzenie (w 36 min. 14:20) i do końca kontrolował bezpieczną przewagę. Słabym elementem w naszej drużynie była gra w obronie oraz w pierwszej połowie skuteczność rzutowa – mówi trener bochnian Ryszard Tabor.
.
Skład i bramki MOSiR Bochnia w meczu z Jedynką: Marek Gondek, Kacper Czarnota, Bartosz Batko 2, Kacper Zając 2, Dominik Norek 1, Bartosz Kokoszka 3, Oskar Pabian, Karol Cichoń, Bartosz Kołodziej 3, Kacper Cąber 3, Karol Kasprzyk 8, Maksymilian Grzesik 2, Bartłomiej Jonak 1, Maciej Grech 3, Patryk Rolewicz, Olaf Budyś.
Trenerzy Ryszard Tabor i Łukasz Gicala, kierownik odnowy biologicznej Maciej Hamuda, kierownik drużyny Maciej Haber.
.
Jedynka Myślenice: Adrian Kuc 5, Mikołaj Hanusiak 1, Kamil Dzieża, Szymon Róg 1, Jakub Hanusiak, Kacper Bała 8, Adam Ochnicki, Wiktor Wiechniak, Krystian Pacyga 12, Paweł Ulman, Patryk Dziadkowiec 7, Jakub Krupa 3, Szymon Turbasa, Jakub Ajchler.
Trenerzy Władysław Piątkowski i Marian Gawęda.