Piłkarze MOSiR Bochnia po świątecznym tygodniu, 3-5 maja 2018 r.

Dla wielu osób miniony tydzień był czasem wolnym, ale nie dla piłkarzy, którzy rozgrywali kolejne mecze ligowe. Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w dn. 3-5 maja2018 r. gościli 4 zespoły.

3 MAJA – NA SPORTOWO

MOSiR III Bochnia – Orzeł Dębno 1:3
III Liga Okręgowa D1 Młodzik “Brzesko”, Grupa 2

Mecz nie należał do  łatwych i mimo grania na własnym stadionie naszym młodzikom nie udało się uzyskać  równowagi. Początek należał do przyjezdnych, którzy już w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki – w 19 i 23 minucie spotkania. Honorowego gola dla Bochni strzelił  w 30 minucie  Witold Gajewski. Niestety w drugiej części spotkania nie udało się uzyskać remisu, a trzecie celne trafienie Dębna  do naszej bramki (w 50 minucie) ostatecznie przypieczętowało zwycięstwo gości.

Zespół młodzików MOSiR III Bochnia reprezentowali: Witold Gajewski 1, Dawid Bienias (bramkarz), Filip Stabrawa (kapitan), Karol Łach, Nikodem Żaczek, Damian Rudka, Kacper Rajca, Antoni Kalinowski, Maciej Rachwał, Robert Jopek, William Kocot oraz Dawid Maciejasz i Krzysztof Stokłosa.
Trenerem zespołu jest Kamil Szewczyk.

Więcej zdjęć ze spotkania z Dębnem umieściliśmy na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

MOSiR II Bochnia – Sokół Borzęcin 4:1
III liga Okręgowa D1 Młodzik “Brzesko”, Grupa 1

W samo południe tuż po meczu bochnian z Dębnem na murawę Stadionu im. dr. W. Krupy wyszedł drugi zespół młodzików MOSiR Bochnia, szkolony przez Mirosława Sobieszczyka.  Drużyna naszego klubu gościła w ramach III ligi okręgowej młodzików grupy 1 zawodników Borzęcina.

To spotkanie należało do bardzo udanych i mimo tego, iż pierwszą (ale jak się później okazało – również ostatnią) bramkę celnie doprowadzili do naszej bramki goście, to już dalsza część meczu należała do gospodarzy. Pechowy początek podziałał mobilizująco na bochnian, którzy jeszcze w pierwszej połowie uzyskali przewagę, strzelając kolejno trzy bramki – Oskar Goczał w 27 i 32 minucie oraz  Wiktor Wolak w 32. To była naprawdę gorąca końcówka. W drugiej części siły bardziej równoważyły się, ale Wiktorowi Wolakowi po raz drugi udało się (w 48 minucie) zdobyć gola! Wspaniałym wynikiem 4:1 zakończyliśmy spotkanie, w którym nasza przewaga była niepodważalna.

Skład zespołu młodzików MOSiR II Bochnia: Piotr Broszkiewicz (bramkarz), Oskar Goczał 2, Wiktor Wolak 2, Karol Jonak, Szymon Kolasiński, Piotr Król, Jakub Krupiński, Mateusz Plewniak, Maciej Ryncarz, Patryk Szwed, Iwo Wolnik oraz Igor Pala.

Zdjęcia ze spotkania z Borzęcinem – kliknij tutaj.

5 MAJA – SOBOTA Z JEDNĄ BRAMKĄ

MOSiR Bochnia – UKS Westovia 0:0
I Liga Okręgowa D1 Młodzików “Wiosna 2018”
7 kolejka (ostatnia I rundy)

W sobotę młodzicy trenera Mirosława Sobieszczyka, walczący w I lidze okręgowej gościli na boisku przy ul. Chodenickiej  UKS Westovię. Mecz okazał się na tyle wyrównany, że obydwa zespoły zeszły z murawy bez zdobyczy bramkowych.

Skład młodzików MOSiR Bochnia: Krystian Słonina, Mateusz Płaza, Paweł Palej, Jakub Noskowiak, Marcin Mosoń, Jakub Mazanek, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita, Karol Cieśla oraz Patryk Zbylut, Antoni Wójcik, Franciszek Wnęk, Marcin Stopa, Filip Styrna.

Zdjęcia ze spotkania z Westovią – kliknij tutaj.

MOSiR Bochnia – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 1:0
I Liga Okręgowa C1 Trampkarzy “Wiosna 2018”

W tym samym dniu i tym samym miejscu, ale dwie godziny później na murawie pojawili się piłkarze, trenowani przez Marcina Leśniaka, którzy w ramach I ligi okręgowej C1 trampkarzy gościli zespół Nowego Wiśnicza. W pierwszej połowie spotkania (już w 11 minucie) bramkę  dla bochnian zdobył  Klaudiusz Pach. Był to, jak się później okazało, jedyny celny strzał tego meczu.

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Klaudziusz Pach 1, Dawid Kolanowski, Kacper Dziadoszczyk, Tomasz Popiołek, Filip Budzyn, Dawid Skrzypek, Szymon Cierniak, Kamil Lekki, Mikołaj Dawiec, Hubert Kwarta, Bartosz Palej oraz Jakub Paduch.

Zdjęcia z meczu z Wiśniczem – kliknij tutaj.

W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA
W niedzielę 13.05.2018
Młodzicy MOSiR Bochnia, rozpoczynając drugą rundę rozgrywek I ligi okręgowej, będą u siebie gościć Tarnovię Tarnów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.

Trampkarze MOSiR Bochnia, rozpoczynając drugą rundę rozgrywek I ligi okręgowej gościć będą Unię Tarnów, z którą na wyjeździe zremisowali 2:2. Mecz zapowiada się więc bardzo ciekawie. Spotkanie rozpocznie się w samo południe.

Spotkania wyjazdowe
Młodzicy MOSiR II Bochnia 11 maja zmierzą się z przeciwnikiem w Porębie Spytkowskiej.

Młodzicy MOSiR III Bochnia 14 maja powalczą na wyjeździe z zespołem Wulkan Biesiadki.

Młodzicy MOSiR Bochnia w ramach zaległej 1. kolejki rozegrają we wtorek 15 maja wyjazdowe spotkanie z Tarnovią Tarnów.