Piłka na stadionach

Gorący sezon piłkarski trwa – w każdym tygodniu staramy się podsumować miniony weekend. Zobaczmy, jak tym razem potoczyła się piłka po zielonej murawie dla zawodników Miejskiego ośrodka Sportu i rekreacji w Bochni.

TERMALICA ZWYCIĘŻA NA SWOIM STADIONIE
W sobotę 14 kwietnia piłkarze MOSiR Bochnia, biorący udział w I lidze okręgowej trampkarzy Wiosna 2018 na wyjeździe walczyli z drużyną Termalicy Niecieczy. Mimo starań podopiecznym Marcina Leśniaka nie udało się wrócić ze zwycięstwem.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS – MOSiR Bochnia 2:1

PECHOWY GOL W KOBYLU
W tym samym dniu piłkarze MOSiR Bochnia, biorący udział w rozgrywkach I ligi okręgowej D1 młodzików „Wiosna 2018”, spotkali się na wyjeździe z zespołem Czarni Kobyle. Było to trzecie spotkanie po zwycięstwie nad brzeskim Okocimiem i MUKS TAP Tarnowem. Mimo wyrównanego spotkania tym razem mieliśmy pecha i w pierwszej połowie meczu straciliśmy 1 bramkę.

Czarni Kobyle – MOSiR Bochnia 1:0

Skład zespołu MOSiR Bochnia: Krystian Stary (bramkarz), Jakub Mazanek, Marcin Stopa, Filip Styrna, Mikołaj Kita, Paweł Palej, Sebastian Liszka, Mateusz Płaza, Antoni Wójcik, Karol Cieśla, Maksymilian Rachfał (kapitan) oraz Marcin Mosoń i Krystian Słonina.
Trenerem zespołu jest Marcin Sobieszczyk.

Zdjęcia z powyższego spotkania umieściliśmy na Facebooku MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

NASTĘPNE MECZE
Czwartą kolejkę trampkarze MOSiR Bochnia  rozegrają w u siebie w środę 18 kwietnia z Tarnovią Tarnów. Początek spotkania o godz. 17.00.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Mirosława Sobieszczyka rozegrają u siebie w sobotę 21 kwietnia. Gościć będą Dąbrovię Dąbrowę Tarnowską. Początek spotkania o godz. 10.00.

Również 21 kwietnia na murawę wyjdzie zespół młodzików MOSiR III Bochnia, który pod opieką szkoleniowca Kamila Szewczyka zainauguruje rozgrywki w drugiej grupie  III ligi okręgowej D1 Brzesko. W pierwszym spotkaniu będzie  gościć drużynę Czarnych Kobyle. Początek o godz. 12.00.

Zapraszamy do kibicowania!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content