Ostatnie koszykarskie mecze w 2020 roku / 19-20.12.2020; zapowiedź

Przed nami ostatnie mecze w 2020 roku. W najbliższy weekend nasze drużyny rozegrają cztery ligowe spotkania.

19.12.2020 godz. 18:00, 2 Liga Kobiet, 13. kolejka
MOSiR Bochnia – MTS Ikar Niepołomice


Na zdj. drugoligowy zespół MOSiR Bochnia z trenerem Pawłem Michalikiem.

W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego podopieczne trenera Pawła Michalika zmierzą się we własnej hali z jedyną niepokonaną do tej pory drużyną – MTS Ikar Niepołomice. Obecnie nasza drużyna z bilansem czterech zwycięstw i sześciu porażek plasuje się na piątej pozycji drugoligowej grupy II.

20.12.2020, młodziczki (U-13), 4. kolejka
UMKS Gracz Starachowice – MOSiR Bochnia

Po wysokim zwycięstwie nad UKS Żak Nowy Sącz (80-58) drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Kierońskiego zmierzy się z ekipą UKS Gracz Starachowice, która w obecnym sezonie nie odnotowała jeszcze zwycięstwa. MOSiR Bochnia z jednym zwycięstwem oraz porażką na koncie zajmuje trzecią pozycję w tabeli.

20.12.2020 godz. 14:00, juniorki (U17), 11. kolejka
Wisła CanPack Kraków – MOSiR Bochnia

W niedzielne popołudnie w Krakowie w kategorii wiekowej do lat 17 zmierzą się dwie niepokonane jak dotąd drużyny – Wisła CanPack Kraków i MOSiR Bochnia. Drużyna, która zwycięży to spotkanie awansuje na pierwsze miejsce w tabeli.

20.12.2020 godz. 17:00, 1 Liga Kobiet, 11. kolejka
Contimax MOSiR Bochnia – Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.

W ostatnim tegorocznym meczu drużyna Contimax MOSiR Bochnia zmierzy się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni z gorzowskim AZSem. W pierwszej rundzie gorzowianki odniosły pewne zwycięstwo wygrywając z naszą drużyną 94:76. Czy bochnianki zrewanżują się za październikową porażkę? Przekonamy się o tym w niedzielny wieczór.

Transmisja z meczu 1 oraz 2 Ligi Kobiet dostępna będzie na naszym kanale na YouTube – MOSiR Bochnia TV.

Na zdj. tytułowym (z początku sezonu) zespół Contimax MOSiR Bochnia z Sabiną Bajdą dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni (w środku), Małgorzatą Misiuk trenerką pierwszoligowej drużyny i Rafałem Sroką asystentem trenera.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content