MOSiR II Bochnia – UKS Fair Play 2:0, II liga młodzików

W sobotę 1 czerwca na murawie bocheńskiego Stadionu drugi zespół Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, walczący w II lidze młodzików, podejmował w ramach 7 kolejki Fair Play. Bochnianie wygrali 2:0.

MOSiR II Bochnia – UKS Fair Play 2:0 (0:0)

W pierwszej połowie spotkania drużyny prowadziły dość wyrównaną walkę i żadnej z nich nie udało sie skutecznie zaatakować bramki przeciwnika. Zaraz jednak po zakończeniu przerwy pierwsza bramkę dla bochnian zdobył Jakub Krupiński (w 34 minucie). Ostateczny wynik został ustalony w ostatniej minucie spotkania przez Kacpra Stanka.

Skład MOSiR Bochnia: Jakub Krupiński 1, Kacper Stanek 1, Witold Gajewski, Nikodem Zaczek, Mateusz Plewniak, Igor Pala, Dominik Kamiński, Karol Jonak, Maciej Jonak oraz Bartosz Ułan, Karol Łach, Kacper Kołodziej, Adam Kokoszka, Michał Czesak.

Zdjęcia z meczu na Facebooku MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

W tej chwili zespół MOSiR II Bochnia z 11 punktami zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Na zdj. arch. zespoły młodzików, biorące udział w rozgrywkach II ligi z trenerami: drużyny MOSiR I Michałem Dziubą  (pierwszy z prawej), drużyny MOSiR II Mirosławem Sobieszczykiem.

Uwaga –  termin meczu I zespołu MOSiR Bochnia z MSP Bochnia został zmieniony na 4 czerwca, godz. 16.30.

Kolejny mecz MOSiR II Bochnia rozegra w sobotę 8 czerwca na wyjeździe z AP Champions Brzesko (godz. 10.00).